Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Analiza przypadku MicroVention: Odcinek 2

MicroVention 2: Zgodność UDI z programem CODESOFT

Zgodność UDI przy użyciu kreatora kodów kreskowych GS1

Jako globalny producent urządzeń medycznych firma MicroVention wymagała zgodności z normą FDA Unique Device Identification (UDI) w zakresie etykietowania. Obejrzyj naszą serię filmów, aby zobaczyć, w jaki sposób firma z łatwością tworzyła kody kreskowe GS1 wymagane w etykietach UDI przy użyciu kreatora tworzenia kodów kreskowych GS1 stanowiącego część oprogramowania CODESOFT.

 

Zobacz odcinek 3

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Firma MicroVention, globalny producent urządzeń medycznych, osiągnęła wzrost wykraczający poza działanie procesu ręcznego tworzenia etykiet i zwróciła się do firmy TEKLYNX w celu wdrożenia systemu scentralizowanego zarządzania etykietami. Ponadto należało w tej sytuacji uwzględnić dodatkowe wymagania dotyczące etykietowania UDI (FDA Unique Device Identification) w Stanach Zjednoczonych..

 

Frank Carranza: Z początku podczas tego wdrożenia musieliśmy działać zgodnie z terminami związanymi z wymaganiami UDI wydanymi przez FDA. Oprogramowanie CODESOFT pomogło nam w tworzeniu tych wszystkich kodów kreskowych dla każdego produktu rozprowadzanego w USA. Kluczowym komponentem w procesie UDI okazał się kreator kodów kreskowych UDI wbudowany w oprogramowanie. W ten sposób utworzyłem wszystkie różne kody kreskowe zgodne z UDI. Przełożyło się to na ogromną oszczędność czasu.

 

Bob Lenski: Firma TEKLYNX naprawdę dobrze potrafi przełożyć wymagania naszej branży na proste rozwiązania. Widać to doskonale w sytuacjach, w których kreatory wbudowane w rozwiązanie CODESOFT potrafią przyjąć złożony przepływ pracy lub skomplikowaną sytuację i znacznie ją uprościć. Właśnie taki jest cel naszych kreatorów w aplikacji. Sprawdzają się w tym idealnie. Wracając do kreatora GS1 i jego użycia w firmie MicroVention – kreator upewnia się, że użyto właściwego identyfikatora zastosowania podczas tworzenia kodu kreskowego oraz że identyfikatory zastosowania są parowane w prawidłowy sposób. W szerszej perspektywie wygląda to tak, że w przypadku użycia identyfikatora zastosowania 01, a więc numeru GTIN, należy sparować go z identyfikatorem zastosowania 10, czyli numerem partii i może z identyfikatorem 15, który oznacza datę wygaśnięcia. Nasza aplikacja wykracza poza te wymagania i upewnia się, że parowania są prawidłowe, a także że wprowadzane informacje są właściwe.

 

Frank: Prostota tworzenia kodów kreskowych zapewniających zgodność z UDI w tym oprogramowaniu stanowiła ogromną pomoc. Dzięki temu rozwiązaniu mogliśmy z łatwością umieszczać je w szablonach i realizować cały proces.

 

Dzięki kreatorowi GS1 w programie CODESOFT firma MicroVention mogła osiągnąć zgodność z normą UDI. Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób firma TEKLYNX może pomóc w spełnieniu wymagań z zakresu etykietowania, skontaktuj się z nami przez naszą stronę lub zadzwoń do nas. Już wkrótce następny odcinek!

Wyeliminuj wąskie gardła w procesie etykietowania

Skontaktuj się z TEKLYNX, aby zobaczyć, jak możesz wyeliminować wąskie gardła w procesie etykietowania.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole