Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması: Bölüm 2

MicroVention 2: CODESOFT ile UDI Uyumluluğu

GS1 Barkod Sihirbazı ile UDI Uyumluluğu

Global tıbbi cihaz üreticisi olarak MicroVention şirketinin, Amerika Birleşik Devletlerinin FDA Unique Device Identification (UDI) etiketleme gereksinimlerini karşılaması gerekir. CODESOFT GS1 barkod oluşturma sihirbazını kullanarak UDI etiketleri için gereken GS1 barkodlarını nasıl kolaylıkla oluşturduklarını görmek için video serilerimizi izleyin.

 

3. bölümü izleyin

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention manuel etiket oluşturma işlemini geliştirdi ve merkezi etiket yönetimi sistemini uygulaması için TEKLYNX ile çalıştı. Amerika Birleşik Devletleri FDA Unique Device Identification veya UDI etiketleme gereksinimleri ile uyumlu olma konusunda oldukça karmaşık unsurları içermektedirler.

 

Frank Carranza: İlk olarak bu uygulamayı gerçekleştirdiğimizde FDA tarafından zorunlu kılınan UDI gereksinimin uygulanmasına yönelik son tarihe çok yakındık. Ayrıca CODESOFT yazılımı Amerika Birleşik Devletlerine buradan dağıtılan her bir ürün için gerekli olan tüm barkodların oluşturulmasında bize yardımcı oldu. UDI işleminde yardımcı olan tek anahtar bileşen yazılımın içinde olan UDI barkod sihirbazıydı. Bu durum farklı UDI uyumlu barkodları etiketlerimiz için nasıl oluşturduğumu açıklamaktadır. Ve çok fazla süreden tasarruf ettik.

 

Bob Lenski: TEKLYNX’in çok iyi neyi başardığı endüstrideki gereksinimleri ele alıp bunu basitleştirmesidir. Ve bu durum CODESOFT yazılımına yerleşik olan sihirbazların karmaşık iş akışını veya karmaşık çözümleri desteklemesini ve bu işlemi kolaylaştırmasını açıklamaktadır. Bu ise uygulamamızdaki sihirbazların gerçek amacını ve sihirbazların gerçekten iyi iş gördüğünü açıklamaktadır. Şimdi özellikle GS1 sihirbazı ile ve bu sihirbazı MicroVention için kullandığımızda bir barkod oluştururken doğru uygulamayı kullandığınızdan ve bu uygulama tanımlayıcılarının uygun şekilde eşleştirildiğinden emin olmanızı sağlar. Yüksek seviyede GTIN kod olan uygulama tanımlayıcı 01’i kullanacaksanız parti numarası olarak uygulama tanımlayıcısı 10 ve son kullanma tarihi olan 15 ile eşleştirme yapmanız gerekecektir. Uygulamamız işi bir adım öteye taşır ve bu eşleştirmeleri doğru yapıp yapmadığınızdan ve girdiğiniz bilgilerinde doğru olup olmadığından emin olmanızı sağlar.

 

Frank: Yazılımda UDI uyumlu barkodların oluşturulması kolaylığı bize çok yardımcı oldu. Barkodları şablonlara yerleştirmek ve işlemi sonuçlandırmak çok kolaydı.

 

CODESOFT GS1 sihirbazı CODESOFT sayesinde, MicroVention, UDI uyumluluğunu sağlayabildi. Etiketleme yönetmeliklerini karşılamanızda TEKLYNX’in size nasıl yardım edebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemiz üzerinden temasa geçin veya bizi arayın. Ve sonraki bölüm için takipte kalın!

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan