Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Případová studie společnosti MicroVention: Epizoda 2

MicroVention 2: Soulad s UDI pomocí CODESOFT

Vyhovění požadavkům UDI pomocí průvodce čárovými kódy GS1

Jakožto světový výrobce zdravotnických prostředků je společnost MicroVention ve Spojených státech povinna splňovat požadavky agentury FDA na značení UDI (Unique Device Identification). V naší video sérii zjistíte, jak pomocí průvodce tvorbou čárového kódu GS1 v CODESOFT snadno vytvořili čárové kódy GS1 požadované pro štítky UDI.

 

Zhlédnout epizodu 3

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

MicroVention, světový výrobce zdravotnických prostředků, přerostl svůj proces manuálního vytváření štítků a obrátil se na společnost TEKLYNX s požadavkem, aby implementovala centralizovaný systém správy štítků. Přidali komplexnost dodržování požadavků agentury FDA na unikátní identifikaci zařízení nebo UDI značení.

 

Frank Carranza: Zpočátku, když jsme tuto implementaci provedli, měli jsme před sebou termín, v němž jsme požadavek na UDI museli implementovat a který byl nařízen agenturou FDA. A software CODESOFT nám pomohl vytvořit všechny čárové kódy nezbytné pro každý jeden produkt, který je distribuován zde ve Spojených státech. Jedním z klíčových složek, které v procesu UDI pomáhají, je průvodce tvořením čárových kódů UDI, který je součástí softwaru. Tímto způsobem jsem pro naše štítky vytvořil všechny ty čárové kódy, které splňují požadavky UDI. A ušetřilo se tím obrovské množství času.

 

Bob Lenski: To, co TEKLYNX umí opravdu dobře, je, že pracují s požadavky v daném oboru a zjednodušují je. A to je přesně ten moment, kdy průvodci, kteří jsou součástí řešení CODESOFT, umí složitý pracovní postup nebo situaci zjednodušit. A to je přesně účel průvodců v naší aplikaci – jsou v tom opravdu dobří. Konkrétně průvodce GS1, kterého jsme využili v případě MicroVention, zajišťuje, že při vytváření čárového kódu používáte správný identifikátor a že tyto identifikátory jsou při vytváření štítku správně spárovány. Pokud budete používat identifikátor aplikace 01, což je GTIN, budete jej muset spárovat s identifikátorem aplikace 10, což je číslo šarže, a pak možná 15, což je datum expirace. Naše aplikace jde navíc ještě o kus dále a zajišťuje, že toto spárování je správné a že zadané informace jsou také správné.

 

Frank: To, jak snadné je tyto čárové kódy, které požadavky UDI splňují, v softwaru vytvářet, nám moc pomohlo. Bylo velmi snadné umístit je na šablony a schválit.

 

Díky průvodce GS1 v softwaru CODESOFT, byla společnost MicroVention schopna dosáhnout souladu s UDI. Pokud byste rádi získali další informace o tom, jak vám TEKLYNX může pomoci splnit předpisů pro značení, kontaktujte nás prosím prostřednictvím našich webových stránek nebo nám zavolejte. A zůstaňte naladěni na další epizodu!

Odstraňte problémy, které zpomalují vaše značení

Spojte se společností TEKLYNX a zjistěte, jak vám můžeme pomoci eliminovat problémy ve značení.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole