Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Případová studie společnosti MicroVention: Epizoda 3

MicroVention 3: Centralizovaná správa štítků

Centralizovaná správa štítků

Společnost MicroVention, globální výrobce zdravotnických prostředků, implementovala centralizovaný systém správy štítků. V naší video sérii se dozvíte, jak společnost MicroVention zlepšila efektivitu značení.

 

Zhlédnout epizodu 4

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Společnost MicroVention implementovala řešení TEKLYNX CENTRAL CFR, centralizovaný systém správy štítků. Jejich cílem bylo eliminovat problematická místa, která byla důsledkem manuálního a neuspořádaného procesu značení.

 

Bob Lenski: Myšlenkou skrývající se za centralizovanou správou štítků je mít jedno místo, kde můžete dělat vše, co potřebujete. Pokud tedy chcete vstoupit a štítek aktualizovat nebo pokud chcete štítek schválit či pouze vytisknout mít na serveru někde v prostředí nainstalovánu jednu aplikaci a pak z ní udělat středový bod použití.

 

Frank Carranza: Takže nyní, když je nutné provést změnu, vše, co musíte udělat, je jen otevřít šablonu, uložit ji jako koncept, provést změny a zkontrolovat její konečnou verzi a změny jsou hotové. Výrazně jsme snížili množství času a prostředků potřebných k vyřešení všech změn šablon a databází.

 

Bob: Další skutečnou výhodou jsou uživatelské účty v systému. Takže máte nejen systém, který je nainstalován a funguje pro všechny, ale také může administrátor v backendu přidávat libovolné uživatele dle potřeby a zajistit, aby jeho oprávnění byla specifická právě pro něj. Pokud se tedy jedná o běžného uživatele tisku, budou mu přidělena práva pro tisk, a pokud se jedná o uživatele zodpovědného za navrhování, budou mu přidělena práva pro navrhování. Tím jsou dána omezení toho, co jsou v aplikaci schopni dělat. Pokud o tom tedy přemýšlíte v kontextu regulačního prostředí, je důležité zajistit nejen to, aby každý mohl dělat vše, co potřebuje, ale aby také všichni dělali pouze to, co dělat mají.

 

Frank: Když jsme tento proces implementovali, byla křivka učení velmi minimální. Šli jsme do čistého pokoje, vyškolil jsem je, jak provádět nový pracovní postup s novým centralizovaným systémem značení. To zkrátilo dobu, kterou potřebovali k tisku všech různých štítků na výrobky. Pokud hledáte řešení s minimální křivkou učení, zkrácení doby potřebné pro aktualizaci a měnění štítků a doby, kterou operátoři v čistém pokoji potřebují k jejich vytisknutí, myslím, že je to to nejlepší řešení.

 

Centralizovaný systém správy štítků TEKLYNX CENTRAL CFR zjednodušil správu šablon štítků a poskytl administrátorovi kontrolu nad oprávněními uživatelů. Pokud se chcete dozvědět více, spojte se s TEKLYNX prostřednictvím našich webových stránek nebo nám zavolejte.. A zůstaňte naladěni na další epizodu!

Odstraňte problémy, které zpomalují vaše značení.

Spojte se společností TEKLYNX a zjistěte, jak vám můžeme pomoci eliminovat problémy ve značení.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole