Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Analiza przypadku MicroVention: Odcinek 3

MicroVention 3: Scentralizowane zarządzanie etykietami

Scentralizowane zarządzanie etykietami

Firma MicroVention, globalny producent urządzeń medycznych, wdrożyła system scentralizowanego zarządzania etykietami. Obejrzyj serię naszych filmów, aby dowiedzieć się, jak firma MicroVention poprawiła wydajność etykietowania.

 

Zobacz odcinek 4

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Firma MicroVention wdrożyła rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL CFR, system scentralizowanego zarządzania etykietami. Ich celem było wyeliminowanie wąskich gardeł powodowanych przez ręczny, rozproszony proces etykietowania.

 

Bob Lenski: W scentralizowanym zarządzaniu etykietami chodzi o to, aby mieć jedną lokalizację, w której można zrobić wszystko, co jest potrzebne. Jeśli chcesz otworzyć i zaktualizować etykietę, zatwierdzić ją albo wydrukować – korzystasz z jednej aplikacji zainstalowanej na serwerze w danym środowisku, który staje się centralnym punktem dla użytkownika.

 

Frank Carranza: Powiedzmy, że istnieje potrzeba wprowadzenia zmiany. Wystarczy otworzyć szablon, zapisać go jako wersję roboczą, wprowadzić zmiany, a następnie przekazać go z powrotem jako wersję ostateczną. Zmiany zostały wprowadzone. Znacznie zredukowaliśmy ilość czasu i zasobów, które są potrzebne do obsługi wszystkich zmian w szablonach i bazie danych.

 

Bob: Kolejną korzyść stanowiły konta użytkowników w systemie. W ten sposób nie jest to system zainstalowany i przygotowany do pracy dla wszystkich użytkowników. Administrator zaplecza może dodawać wszelkich niezbędnych użytkowników i upewniać się, że otrzymują właściwe uprawnienia. Jeśli są to użytkownicy odpowiadający za drukowanie etykiet, otrzymują uprawnienia do druku. Podobnie użytkownicy zajmujący się projektowaniem otrzymają uprawnienia do projektowania etykiet. Uprawnienia ograniczają możliwości użytkowników w aplikacji. Więc jeśli myślimy w kategoriach regulacji, ważne jest, aby nie tylko wszyscy mogli wykonywać wszystkie potrzebne zadania – trzeba jeszcze upewnić się, że wszyscy mogą wykonywać tylko te zadania, do których mają uprawnienia.

 

Frank: Po wdrożeniu tego procesu okazało się, że wymagania w zakresie szkolenia i nauki są minimalne. Weszliśmy do pomieszczenia czystego, przeszkoliłem pracowników w zakresie sposobu pracy z nowym procesem i nowym systemem scentralizowanego zarządzania etykietami i tyle. W ten sposób udało się zredukować ilość czasu wymaganego do drukowania wszystkich różnych etykiet oraz umieszczania ich na produktach. Jeśli chcesz, przy minimalnym wysiłku w zakresie szkolenia, zredukować czas wymagany do aktualizowania i zmieniania etykiet, a także zredukować czas, w którym operatorzy w pomieszczeniu czystym drukują etykiety, to będzie najlepsze rozwiązanie.

 

System scentralizowanego zarządzania etykietami TEKLYNX CENTRAL CFR uprościł zarządzanie szablonami etykiet i zapewnił administratorom możliwość kontrolowania uprawnień użytkowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z firmą TEKLYNX za pośrednictwem naszej strony lub zadzwoń do nas. Już wkrótce następny odcinek!

Wyeliminuj wąskie gardła w procesie etykietowania

Skontaktuj się z TEKLYNX, aby zobaczyć, jak możesz wyeliminować wąskie gardła w procesie etykietowania.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole