Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması: Bölüm 3

MicroVention 3: Merkezi Etiket Yönetimi

Merkezi Etiket Yönetimi

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention, merkezi etiket yönetimi sistemini uyguladı. MicroVention şirketinin etiketleme verimliliğini nasıl geliştirdiğini öğrenmek için videomuzu izleyin.

 

4. bölümü izleyin

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

MicroVention, TEKLYNX CENTRAL CFR merkezi etiket yönetimi sistemini uyguladı. Şirketin hedefleri, manuel ve dağınık etiketleme işleminden kaynaklanan zorlukların ortadan kaldırılmasıydı.

 

Bob Lenski: Merkezi etiket yönetimi arkasındaki fikir ihtiyacınız olan her şeyi yapabileceğiniz tek bir konuma sahip olunmasıdır. Bu nedenle devam etmek ve bir etiketi güncellemek veya bir etiketi onaylamak ya da sadece bir etiketi basmak isterseniz, işletme ortamınızda bir yerlere kurulan tek bir uygulamaya sahip olursunuz ve bu merkezi kullanım noktasından yararlanırsınız.

 

Frank Carranza: Ya şimdi ne olacak?, gerekli olan bir değişim yapıldığında yapmanız gereken tek şey sadece gerçekten şablonu açmak, şablonu bir taslak olarak kaydetmek, değişiklikleri yapmak ve son halini ve değişikliklerin yapıldığını bir kez daha kontrol etmektir. Tüm şablonlar ve veritabanı değişiklikleriyle uğraşıldığında harcanan süre ve kaynak miktarını azalttık.

 

Bob: Diğer bir yararı sistemdeki kullanıcı hesaplarıdır. Yalnızca kurulmuş ve herkes için çalışan bir sisteme sahip olmazsınız ayrıca arka uçtaki bir yönetici gerekli olan tüm kullanıcıları ekleyebilir ve izinlerinin sadece bu kullanıcılara özel olduğundan emin olabilir. Standart bir baskı kullanıcısı iseler baskı kullanıcısı haklarına sahip olacaklardır, bir tasarım kullanıcısı iseler tasarım kullanıcı haklarına sahip olacaklardır. Ve bu durum uygulamada kullanıcıların yapabileceklerini sınırlayacaktır. Düzenleyici bir ortamda bunun hakkında düşünürseniz, yalnızca herkesin ihtiyacı olan her şeyi yapabileceğinden değil ayrıca herkesin neyi yapması düşünülmüşse onu yapıyor olduğundan emin olunması önemlidir.

 

Frank: Bu işlemi uyguladık, bununla ilgili öğrenme eğrisi çok minimum değerlerde geziniyordu. Temiz odanın içine girdik, yeni merkezi etiketleme sisteminde yeni iş akışını nasıl yürütebilecekleri ve ürünlere yerleştirmek için tüm farklı etiketleri basılması için gereken azaltılmış sürenin anlamıyla ilgili olarak onlara eğitim verdim. Minimum eğitim eğrisine sahip olmayı ve etiketlerin güncellenmesi ve değiştirilmesi sırasında harcanan süre miktarını azaltmak ve temiz oda operatörünüzün bir etiketi basması süresince harcadığı zaman miktarını düşürmek istiyorsanız, bunun en iyi çözüm olduğunu düşünüyorum.

 

İlgili TEKLYNX CENTRAL CFR merkezi etiket yönetimi sistemi etiket şablonlarının yönetilmesini basitleştirdi ve kullanıcı izinlerinin kontrolünü yöneticinin ellerine verdi. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizden TEKLYNX ile temasa geçin veya bizi arayın. Ve sonraki bölüm için takipte kalın!

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan