Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Analiza przypadku MicroVention: Odcinek 1

MicroVention 1: Wyzwania statycznego środowiska etykietowania

Wyzwania statycznego środowiska etykietowania

Firma MicroVention, globalny producent urządzeń medycznych, doświadczyła szybkiego wzrostu i musiała ponownie ocenić swój system etykietowania. Zobacz serię filmów wideo, aby dowiedzieć się, jak firma MicroVention poprawiła wydajność produkcyjną o 50% poprzez wdrożenie scentralizowanego systemu do zarządzania etykietami.

 

Zobacz odcinek 2

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Firma MicroVention to globalny producent urządzeń medycznych z Aliso Viejo w Kalifornii, który ma zakłady produkcyjne na całym świecie. Firma doświadczyła nagłego wzrostu i musiała ponownie przeanalizować swój proces etykietowania.

 

Frank Carranza: Cześć, nazywam się Frank Carranza. Odpowiadam za wszystkie etykiety dołączane do wszystkich urządzeń medycznych w naszej siedzibie MicroVention, a także w Kostaryce i w Chinach. Wcześniej korzystaliśmy ze starszej wersji oprogramowania LABELVIEW od firmy TEKLYNX. To rozwiązanie było odpowiednie dla niewielkiej firmy.

 

Bob Lenski: Po rozpoczęciu działalności firma korzystała z LABELVIEW, a oprogramowanie było instalowane na każdej stacji roboczej. Było ich chyba łącznie ponad 20. Proces wyglądał tak, że po utworzeniu etykiety zapisywało się ją na maszynie, na której potem etykieta była przechowywana.

 

Frank: Działanie nie było proste ze względu na dużą liczbę różnych produktów i wiele jednostek SKU dla każdej rodziny produktów.

 

Bob: Myślę, że można znaleźć wiele organizacji, w których użytkownicy pokonują coś, co zwiemy „stałą” lub „statyczną” ścieżką. Oznacza to np. projektowanie jednej etykiety w interfejsie oraz wprowadzanie wartości 1-2-3 w polu. To zawsze będzie 1-2-3, nie jest to wartość dynamiczna, nigdy się nie zmienia. Problem w takich firmach, np. MicroVention, i innych dużych organizacjach na całym świecie jest taki, że w ciągu dnia nie drukuje się etykiety dla jednego produktu. Jeśli więc mamy jedną etykietę na produkt i należy wydać 15 000 produktów, trzeba opracować 15 000 etykiet w narzędziu do projektowania. Kiedy etykieta jest już utworzona, trzeba pomyśleć o tym, jak będziemy nią zarządzać, kto może stwierdzić, że jest to dobra etykieta, kto będzie ją drukować. Ponadto potrzebny będzie administrator zaplecza, który będzie zarządzać tymi działaniami każdego dnia. Wszystko sprowadza się do tego, aby upewnić się, że nie będziemy już tworzyć etykiet i zapisywać ich na jakiejś stacji roboczej w jednym miejscu – będziemy wdrażać rozwiązanie sieciowe, ułatwiać zadania wymagane do tego, by dana osoba umieściła kod kreskowy na etykiecie pod koniec dnia. Właśnie tutaj do akcji wkracza mój zespół i firma TEKLYNX.

 

Firma MicroVention zdała sobie sprawę, że centralizacja środowiska etykietowania może przełożyć się na uproszczenie i przyspieszenie procesu etykietowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak firma TEKLYNX może wyeliminować wąskie gardła w procesach etykietowania, skorzystaj z naszej strony internetowej lub zadzwoń do nas. Już wkrótce następny odcinek!

 

Wyeliminuj wąskie gardła w procesie etykietowania

Skontaktuj się z TEKLYNX, aby zobaczyć, jak możesz wyeliminować wąskie gardła w procesie etykietowania.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole