Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Případová studie společnosti MicroVention: Epizoda 1

MicroVention 1: Výzvy v prostředí statického značení

Výzvy v prostředí statického značení

MicroVention, světový výrobce zdravotnických prostředků, zažil rychlý růst a musel přehodnotit svůj systém značení. V této sérii videí zjistíte, jak společnost MicroVention zlepšila díky implementaci centralizovaného systému pro správu štítků efektivitu výroby o 50 %.

 

Zhlédnout epizodu 2

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Společnost MicroVention je světovým výrobcem zdravotnických prostředků se sídlem v Aliso Viejo v Kalifornii a výrobní závody má po celém světě. Zažili rychlý růst a museli přehodnotit své procesy značení.

 

Frank Carranza: Dobrý den, jmenuji se Frank Carranza. Jsem zodpovědný za veškeré značení které se týká všech zdravotnických prostředků zde v MicroVention a také v Kostarice a Číně. Dříve jsme používali starší verzi softwaru TEKLYNX s názvem LABELVIEW a toto řešení bylo pro menší podnik v pořádku.

 

Bob Lenski: Když poprvé začali, používali LABELVIEW a instalovali jej na každém počítači. Myslím, že jich bylo celkem přes 20. A ten proces sestával z vytvoření a uložení štítku do počítače, kde pak také zůstal.

 

Frank: Nebylo to tak snadné, protože máme tolik různých produktů a tolik SKU pro každou skupinu produktů.

 

Bob: Myslím, že v mnoha organizacích se setkáte s tím, že uživatelé budou procházet tím, čemu my říkáme pevný nebo statický způsob. To znamená, že jeden štítek navrhujete v rozhraní a vkládáte na pole 1-2-3 a je to vždy 1-2-3, nebývá to dynamické, nikdy se to nemění. Problém ve společnostech, jako je MicroVention a další větší organizace po celém světě, je ten, že netisknete jeden produkt celý den. Takže pokud máte štítek pro každý produkt a těch máte 15 000, musíte se z toho dostat ven. Máte 15 000 štítků, které nyní musíte vytvořit. Až budete mít štítek vyrobený, musíte přemýšlet o tom, jak jej budete spravovat, kdo řekne, jestli je ten štítek dobrý, kdo ten štítek vytiskne, a pak také budete muset mít v pozadí administrátora, který to vše bude každý den řídit. Bylo důležité se ujistit, že již nebudeme štítky vytvářet a ukládat někde na počítači, ale že implementujeme síťové řešení nebo že jednoduše jen někomu usnadníme umístění čárového kódu na štítek. To je ten okamžik, kde můj tým a TEKLYNX mohou vstoupit do hry.

 

Společnost MicroVention si uvědomila, že centralizace jejich prostředí značení by značení usnadnilo a urychlilo. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vám TEKLYNX může pomoci odstranit problematická místa, která váš proces značení zpomalují, obraťte se na nás prostřednictvím našich webových stránek, nebo nám zavolejte. A zůstaňte naladěni na další epizodu!

 

Odstraňte problémy, které zpomalují vaše značení

Spojte se společností TEKLYNX a zjistěte, jak vám můžeme pomoci eliminovat problémy ve značení.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole