Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması: Bölüm 1

MicroVention 1: Statik Etiketleme Ortamının Zorlukları

Statik Etiketleme Ortamının Zorlukları

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention, hızlı gelişimi deneyimledi ve etiketleme sistemini yeniden değerlendirmek zorunda kaldı. MicroVention şirketinin etiket yönetimi sisteminin uygulanmasıyla üretim verimliliğini %50 oranında nasıl geliştirdiğini öğrenmek için bu video serisini izleyin.

 

2. bölümü izleyin

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

MicroVention dünya çapında üretim tesisleriyle Aliso Viejo, Kaliforniya merkezli global bir tıbbi cihaz üreticisidir. Hızlı bir gelişim deneyimlediler ve etiketleme sistemlerini yeniden değerlendirmek zorunda kaldılar.

 

Frank Carranza: Merhaba, benim adım Frank Carranza. Burada MicroVention şirketindeki ve Kosta Rika ve Çin’deki tüm tıbbi cihazlarda yapılan etiketlemeden sorumluyum. Önceden LABELVIEW adlı daha eski bir TEKLYNX yazılımı sürümü kullanıyorduk ve bu çözüm küçük bir şirket için yeterliydi.

 

Bob Lenski: İlk başladığımızda LABELVIEW yazılımı kullanıyorlardı ve yazılımı her iş istasyonuna kurmuşlardı. Toplamda 20 iş istasyonu olduğunu düşünüyorum. Ve işlem bir etiket oluşturmak ve ardından makineye kaydetmek ve bu sırada sadece orada beklemekti.

 

Frank: Çok kolay değildi çünkü her bir ürün ailesi için birçok farklı ürüne çok fazla SKU’ya sahiptik.

 

Bob: Kullanıcıların sabit veya statik yol dediğimiz bu işlemi gerçekleştirdiği birçok organizasyonla karşılaşabileceğinizi düşünüyorum. Bu durum şöyle açıklanabilir: arayüzde bir etiket tasarlıyorsunuz ve bir alana 1-2-3 metnini yerleştiriyorsunuz ve metin her zaman 1-2-3 olarak görünür, asla dinamik değildir ve asla değişmez. MicroVention gibi şirketlerde ve dünya çapındaki diğer organizasyonlarda bununla ilgili sorun bir gün içinde sadece bir ürünü basmıyor oluşunuzdur. Ürün başına bir etikete sahip olduğunuzda ancak hazırlamanız gereken 15.000 ürün olduğunda etiket tasarlayıcısında hazırlamanız gereken 15.000 etikete sahip olursunuz. Etiketini hazırladığınızda etiketi nasıl yöneteceğiniz, etiketin iyi olduğunu kim söyleyeceği, bu etiketi kimin basacağıyla konuları hakkında düşünmelisiniz ve ardından günlük iş akışında yönetilmesi gereken arka ucun yönetici olabilirsiniz. Artık etiketleri oluşturmayacağınızdan ve etiketi bir iş istasyonuna kaydetmeyeceğinizden emin olmanızı sağlayacaktır, ancak bir ağ çözümünün uygulayacaktır veya gün sonunda bir miktar etiket üzerine bir barkodu yerleştirmeyi herkes için daha kolay hale getirecektir. Bu nokta ekibim ve TEKLYNX şirketinin oyuna dahil olduğu yerdir.

 

MicroVention etiketleme ortamlarının tek merkez yönetilmesinin etiketlemeyi daha kolay ve hızlı hale getirebileceğini fark etti. Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırılmasında TEKLYNX’in nasıl yardım edebileceğini öğrenmek isterseniz, web sitemizden bizimle temasa geçin veya bizi arayın. Ve sonraki bölüm için takipte kalın!

 

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan