Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film: Pobierz studium przypadku firmy Dot Foods

[Kompletne studium przypadku] Studium przypadku Dot Foods

Studium przypadku:
Dot Foods automatyzuje drukowanie etykiet

 

Firma Dot Foods, największy redystrybutor żywności w Ameryce Północnej, wybrała oprogramowanie do automatyzacji druku etykiet SENTINEL, aby zaspokoić rosnące potrzeby z zakresu etykietowania. Obejrzyj ten film, aby posłuchać słów dyrektora ds. informatyki i dyrektora ds. automatyzacji firmy Dot Foods na temat tego, jak oprogramowanie SENTINEL rozwiązało ich wyzwania związane z etykietowaniem.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA WIDEO

TEKLYNX: Gdy największy redystrybutor żywności w Ameryce Północnej wyraził potrzebę unowocześnienia obecnego procesu etykietowania, firma TEKLYNX stanęła na wysokości zadania. Firma Dot Foods została założona w 1960 r., a jej działalność skupia się na wspieraniu firm poprzez wydajniejszy i bardziej opłacalny transport produktów spożywczych od producenta do dystrybutora.

 

Brian LeDuc, dyrektor ds. informatyki Dot Foods: Firma Dot Foods jest największym redystrybutorem żywności i podobnych produktów w Ameryce Północnej. Lubimy twierdzić, że naszą misją jest dostarczanie naszym klientom innowacyjnych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. 

 

Troy Schenk, dyrektor ds. automatyzacji Dot Foods: Zdaliśmy sobie sprawę, że nadszedł czas, by zweryfikować nasze oprogramowanie do etykietowania, gdy przyjrzeliśmy się naszej platformie, którą stosowaliśmy przez bardzo długi czas. Mieliśmy wiele problemów z rozwijaniem jej w naszej firmie w miarę dodania kolejnych obiektów oraz naszych 14 centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Jako że wprowadzaliśmy w firmie nowe możliwości, potrzebowaliśmy platformy, która mogłaby się rozwijać razem z nami.

 

TEKLYNX:  Firma Dot Foods jest odpowiedzialna za zapewnianie wydajnej redystrybucji ponad 1100 producentom żywności w Ameryce Północnej. W miarę rozwoju firma Dot Foods zdała sobie sprawę, że potrzebuje niezawodnego oprogramowania, które jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów oraz spełnić wymagania wewnętrzne, jak również zapewnić możliwość swobodnego rozwoju w przyszłości.

 

Troy Schenk: Szukaliśmy bardzo niezawodnego rozwiązania, przeglądając ewentualnych dostawców. Wysoka dostępność, wydajności i funkcjonalność były dla nas bardzo ważne we wszystkich naszych 14 centrach dystrybucyjnych. Działamy przez całą dobę, dlatego musimy mieć pewność, że będziemy w stanie kontynuować pracę przez cały czas oraz będziemy mogli się rozwijać i korzystać z dodatkowych funkcji oraz dodawać kolejne etykiety w miarę rozwoju firmy. 

 

Brian LeDuc: Wybraliśmy rozwiązania firmy TEKLYNX zamiast innych opcji dostępnych na rynku głównie ze względu na obsługę klienta. Po pierwsze, gdy do nich dzwonisz, telefon odbiera prawdziwy człowiek, a po drugie zwykle są to ludzie skupieni na rozwiązaniach.

 

Scott Fabian, inżynier ds. sprzedaży dla przedsiębiorstw TEKLYNX: Po konsultacji z firmą Dot Foods wybraliśmy oprogramowanie SENTINEL, ponieważ używano już autorskiej aplikacji .NET do drukowania etykiet poprzez argument wiersza polecenia. Dzięki programowi SENTINEL byliśmy w stanie wykorzystać istniejący system, zminimalizować czas przestoju oraz zwiększyć szybkość druku właściwie bez żadnej zmiany procesu użytkownika dla druku po drugiej stronie. Od teraz Dot Foods może swobodnie drukować w programie SENTINEL przy użyciu dowolnego wewnętrznego wyzwalacza.

 

Scott Fabian kontynuuje:  Zasadniczo SENTINEL monitoruje katalog plików pod kątem przychodzących plików prostych z informacjami. Po otrzymaniu pliku SENTINEL łączy dane zawarte w pliku prostym z żądanym szablonem etykiety oraz generuje wymagany kod druku. Dzięki temu procesowi SENTINEL może współpracować z praktycznie każdym systemem w celu wypełniania etykiet w zautomatyzowany sposób.

 

TEKLYNX: Firma Dot Foods odpowiada za ponad 41 000 magazynowanych produktów, 1100 producentów żywności i 14 centrów dystrybucyjnych, w związku z czym szybkie i łatwe wdrożenie było koniecznością.

 

Troy Schenk: Nasz proces wdrożenia oprogramowania SENTINEL był bardzo szybki i płynny. We współpracy z firma TEKLYNX byliśmy w stanie przeprowadzić błyskawiczną integrację z JDA i niektórymi z naszych innych systemów magazynowych. Pomogli nam wykorzystać niektóre z naszych starszych platform dostarczania plików oraz zintegrować je z użyciem minimalnych zasobów po naszej stronie. Z czasem mogliśmy w lepszym stopniu wykorzystać pewne funkcje dostarczane przez TEKLYNX.

 

Brian LeDuc: Dostrzegamy wsparcie ze strony firmy TEKLYNX, jeśli chodzi o wymagania związane z przyszłym rozwojem Dot Foods, spoglądając na ostatnie 60 lat oraz proces ciągłego otwierania nowych centrów dystrybucyjnych. Mamy w planach otwieranie kolejnych centrów dystrybucyjnych w przyszłości i potrzebujemy rozwiązania, które ułatwi nam wdrażanie. 

 

TEKLYNX:  Od lat 60. głównym obszarem działalności firmy Dot Foods jest wspieranie firm poprzez wydajniejszy i bardziej opłacalny transport produktów spożywczych od producenta do dystrybutora. Nowe wdrożenie programu SENTINEL umożliwia jej płynne kontynuowanie rozwoju – teraz i w przyszłości. 

 

TEKLYNX, ciąg dalszy: TEKLYNX oferuje rozwiązania, które mogą Ci pomóc, niezależnie od potrzeb w zakresie etykietowania. Skontaktuj się z nami przez stronę internetową lub zadzwoń do nas.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu SENTINEL do automatyzacji druku etykiet?

Opowiedz nam trochę więcej o swojej firmie, a skontaktujemy się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby w zakresie automatyzacji.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole