Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Kluczowe funkcje SENTINEL

Kluczowe funkcje SENTINEL

Oprogramowanie do automatyzacji druku SENTINEL

SENTINEL to rozwiązanie do automatyzacji druku, które może poprawić wydajność procesu etykietowania. Obejrzyj ten film wideo, aby poznać dwa sposoby wykorzystania programu SENTINEL przez producentów na całym świecie do automatyzacji druku etykiet.

 

Poproś o wersję demonstracyjną programu SENTINEL już dzisiaj!

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Produkcja przyspiesza. Obecnie doświadczamy silniejszego zapotrzebowania na jeszcze szybsze wytwarzanie produktów w celu odchudzenia procesów. Wiodące w branży rozwiązanie do automatyzacji druku firmy TEKLYNX, SENTINEL, umożliwia automatyczne drukowanie etykiet z wielu aplikacji biznesowych – drukuj szybciej, oszczędzaj czas i działaj z większą wydajnością.

 

Z programem SENTINEL możesz wyzwalać drukowanie bezpośrednio z systemu biznesowego, np. systemu ERP lub WMS, na wiele różnych sposobów. Nie trzeba już klikać Plik > Otwórz > Drukuj dla każdej zarządzanej etykiety. Oto kilka przykładów na to, jak globalni producenci wykorzystują program SENTINEL do automatyzacji druku etykiet i zwiększania wydajności procesów.

 

Pierwsza metoda to automatyczne drukowanie przy użyciu pliku wyeksportowanego z systemu biznesowego. Często okazuje się, że nasi użytkownicy końcowi mają już systemy biznesowe, które zawierają wszystkie informacje niezbędne do wydrukowania etykiety, np., nazwę szablonu, liczbę etykiet do wydrukowania, a także wszystkie niezbędne dane, które powinny znaleźć się na etykiecie. Dane można wyeksportować z systemu biznesowego w formacie prostego pliku tekstowego. Następnie prosty plik tekstowy zostaje przerzucony do monitorowanego folderu. Gdy program SENTINEL zobaczy plik, wyzwoli zadanie drukowania. 

 

Kolejnym sposobem automatyzacji druku etykiet przy użyciu programu SENTINEL jest monitorowanie tabeli w bazie danych. Program SENTINEL można również skonfigurować tak, aby obserwował bazę danych aplikacji. Gdy baza danych zostanie zmodyfikowana, np. poprzez dodanie lub zmianę rekordu, program SENTINEL rozpoznaje taką zmianę i natychmiast wyzwala zadanie drukowania. 

 

Oszczędź czas i zacznij zwiększać wydajność procesu drukowania etykiet już dzisiaj, klikając poniżej, aby poprosić o bezpłatną wersję demonstracyjną SENTINEL.

Dowiedz się więcej o tym, co oprogramowanie SENTINEL może zrobić dla Twojej organizacji. Poproś o wersję demonstracyjną.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole