Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: SENTINEL Anahtar Özellikleri

SENTINEL Anahtar Özellikleri

SENTINEL baskı otomasyonu yazılımı

SENTINEL etiketleme işleminizde verimliliği arttırabilecek etiket baskı otomasyonu çözümüdür. Etiket baskısını otomatik hale getirmek amacıyla dünya çapındaki imalatçıların SENTINEL yazılımından iki yöntemle nasıl yararlandığını öğrenmek için bu videoyu izleyin.

 

Bugün SENTINEL demosu indirin!

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Üretim hızlanır. Ve daha yalın hale gelmek için işlerin daha hızlı yapılmasına yönelik talep hiç olmadığı kadar yüksektir. TEKLYNX endüstrinin ön gelen baskı otomasyonu çözümü, SENTINEL, daha hızlı baskı yapmak, zamandan tasarruf etmek ve daha verimli çalışmak için herhangi bir uygulama haricinde etiketleri otomatik olarak basmanıza izin verir.

 

SENTINEL ile çok çeşitli yöntemlerle ERP sistemi veya WMS sistemi gibi işletme sisteminin dışından doğrudan baskı yapmayı tetikleyebilirsiniz. Yönettiğiniz her tek etiket için Dosya, Aç, Yazdır üzerine daha fazla tıklamaya gerek yoktur. Burada global üreticilerin etiket baskılarını otomatik hale getirmek ve bu işleme verimlilik kazandırmak için SENTINEL yazılımından nasıl yararlandığına dair birkaç örnek verilmektedir.

 

İlk yöntem işletme sisteminizden alınan dışa aktarılmış bir dosyayı kullanan otomatik baskıdır. Sıklıkla son kullanıcılarımızın şablon adı, basmaları gereken etiketlerin miktarı ve etikete yerleştirilmesi gereken ilgili verilerin tümü gibi etikete basılması gereken tüm bilgilere sahip bir işletme sistemi kurduklarını gördük. Veriler düz bir metin dosyası formunda işletme sisteminden dışa aktarılabilir. Düz metin dosyası sonrasında SENTINEL yazılımının dosyayı gördüğü ve ardından bir baskı işini tetiklediği izleme klasörüne bırakılır. 

 

SENTINEL yazılımının etiket baskısını otomatik hale getirdiği başka bir yöntem bir veritabanındaki bir tablonun izlenmesidir. Ayrıca SENTINEL uygulamanız bir veritabanını izlemesi için yapılandırılabilir. Veritabanı değiştirildiğinde, örneğin bir kayıt eklendiğinde veya değiştirildiğinde SENTINEL bu değişimi algılar ve hemen bir baskı işi başlatır. 

 

Bugün zamandan tasarruf edin ve etiket baskı işleminize verimlilik kazandırın. Aşağıdaki tıklayın ve ücretsiz SENTINEL demosu talep edin.

SENTINEL ürününün şirketinizde neleri değiştirebileceğini öğrenin. Demo talep edin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Eşleşmiyor
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan