Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Barcode Better

Korzystaj z kodów kreskowych jeszcze lepiej z TEKLYNX

Firma TEKLYNX pracuje przez całą dobę na całym świecie, aby najlepsze globalne marki mogły działać jeszcze lepiej. Ponieważ oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem – jest to zintegrowane rozwiązanie, dzięki któremu działa Twoja firma.

 

W jaki sposób lepiej korzystać z kodów kreskowych? Nawiązując współpracę z firmą, która na pierwszym miejscu stawia Twoją działalność. Firmą, która zawsze działa w Twoim najlepszym interesie. Firmą, która ciężko pracuje, aby zapewnić działanie Twojego przedsiębiorstwa. Firmą, dzięki której będziesz używać kodów kreskowych jeszcze lepiej.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA

Co należy zrobić, aby produkt trafił w ręce klienta? Niezależnie od produktu wymaga to wiele pracy, a Ty odgrywasz bardzo ważną rolę w obiegu surowców, komponentów lub gotowych produktów w łańcuchu dostaw.

 

Chociaż klient nie musi rozumieć wszystkich kroków, które były wymagane do dostarczenia gotowego produktu... my je rozumiemy. Ponieważ wiemy, że kody kreskowe mają krytyczne znaczenie na drodze do sukcesu.

 

W firmie TEKLYNX wiemy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem – jest to zintegrowane rozwiązanie, dzięki któremu działa Twoja firma. Obsługując ponad 750 000 firm o różnej wielkości na całym świecie, poznaliśmy tysiące sposobów na tworzenie i drukowanie kodów kreskowych. Jednocześnie wiemy, że najlepsza metoda to taka, która zapewnia Twojej firmie sukces.

 

Czym wyróżnia się TEKLYNX? Jesteśmy jedyną firmą zajmującą się kodami kreskowymi, dla której „kod kreskowy” to czasownik: oznacza działanie, dzięki któremu może funkcjonować Twoja firma. Tak więc nie używaj kodów kreskowych po prostu. Używaj ich lepiej.

 

W firmie TEKLYNX slogan „Barcode Better” oznacza pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów z etykietami, a następnie tworzenie odpowiednich przepływów pracy, dzięki którym już nigdy nie będą musieli mierzyć się z podobnymi przeszkodami. Barcode Better oznacza towarzyszenie klientom na każdym etapie, zadawanie odpowiednich pytań i dostarczanie faktycznych rozwiązań. Rozwiązań, które nie tylko umożliwiają umieszczenie kodu kreskowego na etykiecie, ale też sprawiają, że cały proces etykietowania jest szybki, prosty i zgodny z zasadami lean management.

 

Nawiąż współpracę partnerską z firmą, która pracuje tak samo ciężko, aby zapewnić jeszcze lepsze działanie Twojej firmy. Firma, dzięki której będziesz używać kodów kreskowych jeszcze lepiej.

 

Odpowiednio utworzona etykieta to: przekazanie informacji o zagrożeniach, zwiększenie bezpieczeństwa, możliwość śledzenia produktów żywnościowych i zapewnienie sukcesu łańcucha dostaw.

 

TEKLYNX. Barcode Better.

Skontaktuj się z nami

Chcemy lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc Ci w znalezieniu najlepszego oprogramowania do etykietowania, które będzie dopasowane do potrzeb firmy.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole