Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Czy zadałeś sobie pytanie „Dlaczego TEKLYNX?”

Dlaczego TEKLYNX

Kiedy ktoś pyta, co wyróżnia firmę TEKLYNX na tle innych firm, główne 3 elementy są następujące: reputacja, innowacja w zakresie produktów i ludzie. Zobacz ten krótki film wideo, aby dowiedzieć się dlaczego.

 

Etykietowanie jest dla Ciebie nowością, a może rozważasz uaktualnienie oprogramowania do projektowania etykiet w celu spełniania coraz bardziej złożonych potrzeb z zakresu etykietowania? Oprogramowanie firmy TEKLYNX jest odpowiednie do dowolnego środowiska etykietowania o dowolnej złożoności. Wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Głównym motywem wszystkich naszych działań w TEKLYNX jest chęć wykraczania poza podstawowy rozwój oprogramowania oraz potrzeba tworzenia rozwiązań, które naprawdę mają pomagać firmom w zwiększaniu wydajności i upraszczaniu działań.

 

Nasza innowacyjność to nasza duma. Elastyczny model rozwoju umożliwia nam wykorzystywanie największej w branży bazy instalacji do zbierania opinii z rynku i dostarczania najbardziej zaawansowanych, najlepiej wspieranych, łatwych w obsłudze rozwiązań do obsługi etykiet z kodami kreskowymi.

 

Mamy produkty, które spełniają potrzeby wszystkich naszych rynków, ale te potrzeby nie kończą się na danym produkcie. Możliwy jest rozwój i wzrost wraz z produktem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Niezależnie od tego, czy mówimy o 5-osobowym warsztacie szukającym sposobu na automatyzację procesu, czy o globalnej korporacji zatrudniającej pół miliona pracowników. Oferujemy procesy, procesy sprzedażowe, obsługę klienta i procesy wspierające, które z pewnością spełnią Twoje potrzeby.

 

Nasze wsparcie produktów, wsparcie techniczne, proces rozwoju produktów oraz informacje zwrotne uzyskiwane z rynku. Nieustannie otrzymujemy pochlebne recenzje od sprzedawców i użytkowników końcowych na temat tego procesu. Ponadto są oni podekscytowani, że słuchamy ich opinii podczas rozwoju naszych produktów.

 

Jako użytkownik końcowy możesz wykorzystać nasze rozwiązania w szerokiej gamie zastosowań – etykiety produktów, etykiety wysyłkowe, etykiety SKU lub kompleksowa integracja z systemem inwentaryzacji albo systemem do śledzenia dokumentów. Jeśli potrzebujesz umieścić gdzieś etykietę, możesz mieć pewność, że firma TEKLYNX ma odpowiedni produkt do tego zadania.

Skontaktuj się z nami

Chcemy lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc Ci w znalezieniu najlepszego oprogramowania do etykietowania, które będzie dopasowane do potrzeb firmy.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole