Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Tworzenie nowej etykiety w programie CODESOFT

Tworzenie nowej etykiety w programie CODESOFT

Wprowadzenie do programu CODESOFT!

 

W tym krótkim filmie wideo opisano sposób dodawania tekstu, kodów kreskowych i obrazów przy użyciu prostych w obsłudze kreatorów zawartych w oprogramowaniu CODESOFT.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Tworzenie nowych projektów etykiet w CODESOFT Enterprise RFID jest proste dzięki przyjaznemu interfejsowi i pomocnym kreatorom.

 

Zaczniemy od użycia kreatora nowego dokumentu etykiety, który jest wyświetlany automatycznie po uruchomieniu oprogramowania. Kliknij opcję utworzenia nowego formatu etykiety. Następnie wybierz drukarkę, której chcesz używać wraz z tym projektem etykiety. Wybierz nośnik etykiet do użycia. W tym przykładzie wybiorę wstępnie zdefiniowany nośnik 4x6 cali, który został utworzony wcześniej. Następnie kliknij opcję Zakończ. Etykieta została skonfigurowana i jest gotowa do projektowania.

 

Teraz przykładowo chcę utworzyć etykietę produktu dla samochodu-zabawki dla dzieci. Rozpocznę od utworzenia tekstu etykiety. Aby to zrobić, klikam opcję Generowanie tekstu, a następnie wybieram lokalizację na etykiecie, w której umieszczę tekst. W wyświetlonym kreatorze wystarczy wprowadzić tekst na etykietę i kliknąć opcję Zakończ. Kiedy tekst został już dodany do etykiety, możemy kliknąć i przeciągnąć go do żądanej lokalizacji.

 

Teraz chcę dodać kod kreskowy do etykiety produktu, aby zapewnić łatwą identyfikację i śledzenie produktu. Aby to zrobić, kliknę przycisk Generowanie kodu kreskowego i ponownie wybiorę lokalizację dla kodu kreskowego. W wyświetlonym kreatorze mogę wybrać symbolikę do użycia, a także wprowadzić konkretne dane kodu kreskowego, które chcę zakodować w kodzie kreskowym. Następnie kliknij opcję Zakończ. Ponownie z kodem kreskowym na etykiecie możemy użyć opcji klikania i przeciągania, aby zmienić rozmiar lub pozycję kodu kreskowego.

 

Następnie chcę dodać obraz produktu do etykiety. Aby to zrobić, kliknę przycisk Dodaj obraz . Ponownie wybieram lokalizację na etykiecie, a w wyświetlonym kreatorze po prostu klikam miniaturę obrazu, który chcę dodać. Następnie klikam przycisk Zakończ. Tak jak wcześniej, używam opcji klikania i przeciągania, aby zmienić pozycję i rozmiar obrazu.

 

W końcowym kroku chcę dodać ramkę do etykiety, aby zespolić wszystkie elementy. Aby to zrobić, kliknę przycisk Dodaj prostokąt . Klikam i przeciągam, aby dodać prostokątną ramkę wokół etykiety.

 

W ten prosty sposób opracowaliśmy nową etykietę produktu dla zabawkowego samochodu dla dzieci.

 

Możesz wypróbować CODESOFT za darmo przez 30 dni, pobierając wersję demonstracyjną z naszej strony pod adresem www.teklynx.com/codesoft.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną, aby zobaczyć oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi CODESOFT w działaniu

UWAGA: Wersja próbna nie będzie pobrana natychmiast po przesłaniu formularza. Link do pliku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole