Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: CODESOFT ile Yeni Etiketin Oluşturulması

CODESOFT ile Yeni Etiketin Oluşturulması

CODESOFT ile başlayın!

 

Bu kısa videoda CODESOFT yazılımında kullanımı kolay sihirbazlarla metni, barkodları ve görüntüleri nasıl ekleyebileceğiniz açıklanmaktadır.

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Yeni etiket tasarımlarının CODESOFT Enterprise RFID yazılımında oluşturulması kolaydır, kullanımı kolay ve yardımcı sihirbazlar kullanılır.

 

Başlamak adına yazılım çalıştırıldığında otomatik olarak görünen yeni etiket belge sihirbazını kullanarak devam edeceğiz. Şuna tıklayarak başlayın: yeni etiket formatı oluştur. Ardından bu etiket tasarımında kullanmak istediğiniz yazıcıyı seçin. Sonra, kullanmak istediğiniz etiket stoğunu seçin. Bu örnekte daha evvel oluşturduğum önceden mevcut olan 4x6 inç etiket stoğunu kullanacağım. Daha sonra sonlandır’a tıklayın. Etiket artık yapılandırılmıştır ve tasarım için hazırdır.

 

Şimdi örnek vermek gerekirse çocuk oyuncağı bir cip için bir ürün etiketi oluşturmam gereklidir. Etikete metin ekleyerek başlayacağım. Bunu yapmak için, şuna tıklayın: metin oluşturma ve metin yerleştirileceği konumu etiket üzerinde belirleyin. Görüntülenen sihirbazda, etiketinizde olmasını istediğiniz metni basitçe girin ve ardından sonlandır’a tıklayın. Artık metnimiz etikete eklendiğinden metin için özel bir konum belirlemek için metne tıklayıp sürükleyebiliriz.

 

Şimdi bir barkodu ürün etiketimi eklemek istiyorum, böylece etiketim kolaylıkla tanımlanabilir ve izlenebilir. Bunu yapmak için, şuna tıklayacağım: barkod oluşturma düğmesi ve bir kez daha düğmeye basacağım, barkodun yerleştirileceği konumu belirleyeceğim. Görüntülenen sihirbazda yalnızca kullanmak istediğiniz semboloji değil ayrıca barkodda şifrelenmesini istediğiniz özel barkod verilerini de girebilirsiniz. Daha sonra sonlandır’a tıklayın. Etiket üzerindeki bir barkodla bir kez daha barkodu yeniden boyutlandırmak ve konumlandırmak için tıklayıp sürükleyebilirsiniz.

 

Sonra ürünümün bir görüntüsünü etikete eklemek istiyorum. Bunu yapmak için, şuna tıklayacağım: görüntü ekle düğmesi. Tekrardan etiket üzerinde ve görüntülenen sihirbazda bir konum belirleyin, eklemek istediğiniz görüntünün küçük resmine basitçe tıklayın. Daha sonra sonlandır’a tıklayın. Önceden olduğu gibi görüntüyü konumlandırmak ve yeniden boyutlandırmak için tıklayıp sürükleyin.

 

Son adımda öğeleri bir araya getirmek için etiketime bir kenarlık eklemek istiyorum. Bunu yapmak için, şuna tıklayacağım: dikdörtgen ekle düğmesi. Dikdörtgen kenarlığı etiketim etrafına eklemek için tıklayıp sürükleyin.

 

İşte bu şekilde çocuk oyuncağı cip için yeni bir ürün etiketine sahip oluruz.

 

Şu yazılımı: CODESOFT 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve demoyu web sitemizden indirin: www.teklynx.com/codesoft.

CODESOFT barkod etiket yazılımını çalışırken görmek için ücretsiz 30 günlük denemenizi indirin

NOT: Deneme dosyası formu gönderdikten sonra hemen indirilmeyecektir. Bir indirme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Eşleşmiyor
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan