Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Jak pomocí softwaru CODESOFT vytvořit novou šablonu

Jak pomocí softwaru CODESOFT vytvořit novou šablonu

Začínáme s CODESOFT!

 

Toto krátké video vás provede přidáváním textu, čárových kódů a obrázků pomocí snadno použitelných průvodců CODESOFT.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Vytváření nových štítků v CODESOFT Enterprise RFID je snadné díky snadno použitelnému rozhraní a užitečným průvodcům.

 

Nejprve začneme tím, že použijeme průvodce novým dokumentem štítku, který se při spuštění softwaru objeví automaticky. Začněte kliknutím na „Vytvořit nový formát štítku“. Poté zvolte tiskárnu, kterou si přejete pro tento návrh štítku použít. Poté zvolte, který druh štítku chcete použít. V tomto příkladu použiji již vytvořený štítek s rozměry 4 x 6 palců, který jsem vytvořil dříve. Poté klikněte na tlačítko „Dokončit“. Štítek je nyní nakonfigurován a připraven k navrhování.

 

Řekněme, že například musím vytvořit štítek pro dětskou hračku vozu Jeep. Začnu tím, že přidám na štítek text. Klikněte na „vygenerování textu“ a zvolte, kam na štítku si přejete text umístit. Do zobrazeného průvodce jednoduše zadejte text, který si přejete na štítku mít, a potom klikněte na tlačítko „Dokončit“. Nyní, když jsme na štítek přidali náš text, můžeme klepnutím a přetažením textu vybrat jeho konkrétní umístění.

 

Nyní chci na štítek produktu přidat čárový kód, aby jej bylo možné snadno identifikovat a sledovat. Kliknu na tlačítko „vygenerování čárového kódu“ a znovu vyberu, kam si přeji čárový kód umístit. V zobrazeném průvodci vyberu nejen symboliku, kterou si přeji použít, ale také zadám konkrétní údaje čárového kódu, která si do něj přeji zakódovat. Poté klikněte na tlačítko „Dokončit“. Ve chvíli, kdy máme čárový kód na štítku, můžeme kliknutím a jeho přetažením znovu upravit jeho velikost a umístění.

 

Dále chci na štítek přidat obrázek svého produktu. Kliknu na tlačítko „Přidat obrázek“ . Znovu zvolím umístění na štítku a v zobrazeném průvodci jednoduše kliknu na miniaturu obrázku, který si přeji přidat. Poté kliknu na „Dokončit“. Stejně jako předtím klikneme a přetáhneme na požadované místo a změníme velikost obrázku.

 

aby vše bylo, jak má, chci v posledním kroku na štítek přidat okraje. Kliknu na tlačítko „Přidat obdélník“ . Klepnutím a tažením přidáme kolem štítku ohraničení.

 

A právě jsme vytvořili nový produktový štítek pro dětskou hračku vozu Jeep.

 

Můžete si CODESOFT vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů – stáhněte si demoverzi z našich webových stránek na adrese www.teklynx.com/codesoft.

Stáhněte si 30denní zkušební verzi našeho softwaru pro značení čárovými kódy CODESOFT a otestujte jej v akci

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole