Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Tworzenie nowej etykiety w programie LABEL MATRIX

Tworzenie nowej etykiety w programie LABEL MATRIX

Wprowadzenie do programu LABEL MATRIX!

 

W tym krótkim filmie wideo opisano sposób dodawania tekstu, kodów kreskowych i obrazów przy użyciu prostych w obsłudze kreatorów zawartych w oprogramowaniu LABEL MATRIX.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Tworzenie nowego szablonu etykiety z programem LABEL MATRIX jest proste dzięki przyjaznemu interfejsowi i pomocnym kreatorom.

 

Aby rozpocząć korzystanie z programu, możemy użyć kreatora nowego dokumentu etykiety, który jest wyświetlany automatycznie po uruchomieniu programu LABEL MATRIX. Na tym ekranie mamy możliwość zmiany parametrów dotyczących tworzonej etykiety. Niemniej w tym przykładzie użyję wartości domyślnych i po prostu kliknę przycisk Dalej. Na tym ekranie można dodać opis etykiety. Jednak w naszym przykładzie nie potrzebujemy opisu, więc zostawiamy pole opisu puste i klikamy przycisk Zakończ. Nasza etykieta jest już utworzona i gotowa do projektowania.

 

Teraz przykładowo spróbuję utworzyć etykietę produktu dla samochodu-zabawki dla dzieci. Najpierw muszę dodać do etykiety tekst, więc klikam dużą literę A oznaczającą generowanie tekstu. Teraz wprowadzam żądany tekst. Następnie wybieram kartę czcionki, wybieram żądaną czcionkę i klikam OK. Tekst znalazł się już na etykiecie, więc mogę kliknąć i przeciągnąć go do dowolnego miejsca.

 

Teraz potrzebuję kodu kreskowego, więc wybieram przycisk Dodaj kod kreskowy. Następnie ponownie wprowadzam dane dla kodu kreskowego. Wybieram kartę Kod kreskowy, a następnie wybieram żądany typ kodu kreskowego. W tym przykładzie chcę użyć kodu kreskowego UPCA, który jest już wybrany, więc klikam kartę Czcionka. Na tej karcie mogę wybrać rodzaj czcionki dla tekstu czytelnego dla ludzi. Teraz klikam OK, aby dodać nowy kod kreskowy. Kod kreskowy znalazł się już na etykiecie, więc mogę go kliknąć i przeciągnąć, aby zmienić jego rozmiar i położenie wedle potrzeb.

 

W ostatnim kroku chcę dodać obraz do mojej etykiety. Aby to zrobić, klikam przycisk Dodaj obraz oraz przycisk Plik. W ten sposób mogę przeglądać pliki i wybrać obraz do użycia. Po wybraniu żądanego obrazu klikam przycisk Otwórz. Klikam OK, aby umieścić obraz. Ponownie z obrazem na etykiecie mogę użyć opcji klikania i przeciągania, aby zmienić rozmiar lub pozycję obrazu zgodnie z zapotrzebowaniem.

 

Aby zakończyć cały proces, dodam ramkę wokół etykiety, która obejmie wszystkie elementy. W tym celu wybieram kolejno Kształt i Prostokąt. Zamiast ręcznego określania parametrów prostokąta, użyję opcji kliknięcia i przeciągnięcia, aby umieścić prostokąt wokół mojej etykiety.

 

W ten prosty sposób utworzyliśmy nową etykietę produktu dla zabawkowego samochodu dla dzieci.

 

Możesz wypróbować LABEL MATRIX za darmo przez 30 dni, pobierając wersję demonstracyjną z naszej strony pod adresem www.teklynx.com/labelmatrix.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną, aby zobaczyć oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi LABEL MATRIX w działaniu

UWAGA: Wersja próbna nie będzie pobrana natychmiast po przesłaniu formularza. Link do pliku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole