Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Jak pomocí softwaru LABEL MATRIX vytvořit nový štítek

Jak pomocí softwaru LABEL MATRIX vytvořit nový štítek

Začínáme s LABEL MATRIX!

 

Toto krátké video vás provede přidáváním textu, čárových kódů a obrázků pomocí snadno použitelných průvodců LABEL MATRIX.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Vytvoření nové šablony štítku pomocí LABEL MATRIX je snadné díky snadno použitelnému rozhraní a praktickým průvodcům.

 

Nejprve začneme tím, že použijeme průvodce novým dokumentem štítku, který se při spuštění LABEL MATRIX objeví automaticky. Na této obrazovce máme možnost změnit parametry štítku, který chceme vytvořit. U tohoto příkladu však zvolíme výchozí hodnoty a klikneme na tlačítko Další. Na této obrazovce máme možnost přidat popis vašeho štítku. U tohoto příkladu popis nepotřebujeme, takže ponecháme pole s popisem prázdné a klikneme na tlačítko „Dokončit“. A nyní je náš štítek vytvořen a připraven k navrhování.

 

Řekněme, že například musím vytvořit štítek pro dětskou hračku automobilu. Nejprve musím přidat nějaký text, takže kliknu na velké písmeno „A“. Poté zadejte požadovaný text. Poté vyberte kartu písma, vyberte požadované písmo a nakonec klikněte na „Ok“. Nyní máme na štítku text. Můžeme na něj klepnout a přetáhnout jej kamkoli si budeme přát.

 

Dále musím přidat čárový kód, takže vyberu tlačítko „Přidat čárový kód“. Poté znovu zadám požadovaná data, která chci v čárové kódu mít. Poté vyberu kartu čárového kódu a následně vyberu požadovaný typ čárového kódu. V tomto příkladu chci vytvořit čárový kód typu UPCA, který je již zvolen, takže kliknu na kartu písmo. Na této kartě si mohu zvolit typ písma, které chci použít pro okem čitelnou část kódu. Poté klepneme na „Ok“ a přidáme čárový kód. Ve chvíli, kdy máme čárový kód na štítku, můžeme kliknutím a jeho přetažením podle potřeby upravit jeho velikost a umístění.

 

Nakonec chci přidat na svůj štítek obrázek. Klikněte na tlačítko „Přidat obrázek“ a poté na tlačítko „Soubor“. To nám umožní procházet soubory a vybrat obrázek, který si přejeme použít. Jakmile zvolíme požadovaný obrázek, klikneme na tlačítko „Otevřít“. Nakonec klepneme na „Ok“ a umístíme obrázek. Ve chvíli, kdy máme obrázek na štítku, můžeme kliknutím a jeho přetažením podle potřeby upravit jeho velikost a umístění.

 

Na závěr bych chtěl kolem štítku vytvořit ohraničení, čímž vytvořím definici. Udělám to tak, že zvolím možnost „tvar“ a vyberu obdélník. Pak už spíše než bych definoval specifika obdélníku manuálně, kliknu na „Ok“ a kliknu a přetáhnu obdélník, který byl umístěn na štítek, a podle potřeby jej přesunu.

 

A právě jsme vytvořili produktový štítek pro dětskou hračku automobilu.

 

Můžete si LABEL MATRIX vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů – stáhněte si demoverzi z našich webových stránek na adrese www.teklynx.com/labelmatrix.

Stáhněte si 30denní zkušební verzi našeho softwaru pro značení čárovými kódy LABEL MATRIX a otestujte jej v akci

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole