Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: LABEL MATRIX ile Yeni Etiketin Oluşturulması

LABEL MATRIX ile Yeni Etiketin Oluşturulması

LABEL MATRIX ile başlayın!

 

Bu kısa videoda LABEL MATRIX yazılımında kullanımı kolay sihirbazlarla metni, barkodları ve görüntüleri nasıl ekleyebileceğiniz açıklanmaktadır.

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Yeni bir etiketin LABEL MATRIX yazılımında oluşturulması kolaydır, kullanımı kolay ve yararlı sihirbazlar kullanılır.

 

Başlamak adına LABEL MATRIX başlatıldığında otomatik olarak görünen yeni etiket belge sihirbazını kullanabiliriz. Bu ekranda oluşturmak istediğimiz etiketle ilgili parametreleri değiştirme seçeneğine sahibiz. Ancak bu örnek için varsayılan ayarları seçeceğiz ve ileri’ye tıklayacağız. Bu ekranda etiketiniz için bir açıklama ekleme seçeneğine sahibiz. Ancak bu örnek için bir açıklama gerekli değildir bu nedenle açıklama alanını boş bırakacağım ve sonlandır’a tıklayacağım. Bununla birlikte etiketimiz oluşturulur ve tasarım için hazırdır.

 

Şimdi örnek vermek gerekirse çocuk oyuncağı bir araba için bir ürün etiketi oluşturmam gereklidir. Pekala ilk önce bir miktar metin eklemek gerekir bu nedenle metin oluşturma için büyük A harfine tıklayacağım. Ardından eklemek istediğim metni gireceğim. Sonra yazı tipi sekmesini seçin, istenilen yazı tipini belirleyin ve son olarak tamam’a tıklayın. Etiket üzerindeki metin ile konumlandırılmasını istediğiniz metin yerleştirmek için tıklayıp sürükleyebilirim.

 

Daha sonra, bir barkod eklemem gerekecektir, bu nedenle barkod ekle düğmesine basacağım. Barkodda olmasını istediğim verileri bir kez daha gireceğim. Sonra barkod sekmesini seçip ardından istenilen barkod tipini belirleyeceğim. Bu örnekte önceden seçilmiş UPCA barkod tipini istiyorum, bu yüzden yazı tipi sekmesine tıklayacağım. Bu sekmeden okunabilir kod için kullanmak istediğim yazı tipini seçebilirim. Ardından barkodu eklemek için tamam’a tıklayın. Yeniden etiket üzerindeki bir barkodla birlikte barkodumu yerleştirmek ve ihtiyacıma yönelik yeniden boyutlandırmak için tıklayıp sürükleyebilirim.

 

Son olarak bir görüntüyü etiketime eklemek istiyorum. Bunu yapmak için görüntü ekle düğmesine tıklayacağım ardından dosya düğmesini seçeceğim. Bu işlem kullanmak istediğim görüntüye göz atmama ve seçmeme imkan tanıyacaktır. İstenilen görüntü seçildiğinde, aç’a tıklayın. Son olarak görüntüyü eklemek için tamam’a tıklayın. Etiket üzerindeki bir görüntü ile bir kez daha görüntüyü konumlandırmak ve yeniden boyutlandırmak için tıklayıp sürükleyebilirsiniz.

 

İşlemi sonlandırmak adına bazı tanımları oluşturmak için etiketimin etrafına bir kenarlık eklemek istiyorum. Bu yapmak için şekil seçeneğini belirleyeceğim, dikdörtgen seçimi yapıp ardından dikdörtgenimin özelliklerini manuel olarak tanımlamak yerine, tamam düğmesine tıklayacağım ve gerektiği gibi etiketim üzerinde konumlandırılması için etikete yerleştirdiğim dikdörtgeni sürükleyeceğim.

 

İşte bu şekilde çocuk oyuncağı arabası için bir ürün etiketine sahip olurum.

 

Şu yazılımı: LABEL MATRIX 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve demoyu web sitemizden indirin: www.teklynx.com/labelmatrix.

LABEL MATRIX barkod etiket yazılımını çalışırken görmek için ücretsiz 30 günlük denemenizi indirin

NOT: Deneme dosyası formu gönderdikten sonra hemen indirilmeyecektir. Bir indirme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Eşleşmiyor
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan