Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Automatyzacja druku etykiet za pomocą programu SENTINEL

Usprawnij procesy etykietowania: Automatyzacja druku etykiet za pomocą programu SENTINEL

Automatyzacja druku

 

Usprawnij procesy etykietowania, automatyzując drukowanie etykiet z programem do automatyzacji druku SENTINEL firmy TEKLYNX. Zintegruj program SENTINEL z systemem biznesowym, aby uruchamiać zadania drukowania etykiet z systemu. 

 

Zamów bezpłatną konsultację już dziś.

 

Oglądaj film nr 6.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA WIDEO

Usprawnij etykietowanie, korzystając z programu SENTINEL do zautomatyzowania całego procesu drukowania etykiet. SENTINEL to oprogramowanie do automatyzacji druku etykiet firmy TEKLYNX, które umożliwia bezpośrednią integrację z systemem ERP lub biznesową bazą danych w celu uruchamiania zadań drukowania przez działania w tych systemach. Automatyzacja druku etykiet całkowicie eliminuje czynności wykonywane ręcznie z procesu drukowania etykiet i sprawia, że środowisko etykietowania staje się bardziej efektywne.

 

SENTINEL to wiodące rozwiązanie automatyzacji druku firmy TEKLYNX, które umożliwia automatyczne drukowanie etykiet z dowolnej aplikacji firmowej, aby przyspieszyć proces druku, oszczędzać czas i zwiększyć efektywność pracy.

 

Program SENTINEL umożliwia uruchamianie drukowania bezpośrednio z poziomu systemu biznesowego, np. systemu ERP lub WMS, na kilka różnych sposobów. Nie musisz już zapisywać i otwierać plików każdej zarządzanej etykiety. Oto kilka przykładów użycia programu SENTINEL do automatyzacji druku etykiet i zwiększenia wydajności tego procesu stosowanych przez producentów z całego świata.

 

Pierwszą metodą jest automatyzacja druku przy użyciu pliku wyeksportowanego z systemu biznesowego. Często okazuje się, że nasi użytkownicy końcowi posiadają już system biznesowy, który zawiera wszystkie informacje potrzebne do wydrukowania etykiety, takie jak nazwa szablonu, liczba etykiet do wydrukowania oraz wszystkie istotne dane, którymi muszą zostać wypełnione. Dane te mogą być wyeksportowane z systemu biznesowego w postaci płaskiego pliku tekstowego. Następnie płaski plik tekstowy jest umieszczany w folderze śledzenia, gdzie jest wykrywany przez program SENTINEL, który automatycznie uruchamia zadanie drukowania. 

 

Innym sposobem automatyzacji druku z użyciem programu SENTINEL jest monitorowanie tabeli w bazie danych. Program SENTINEL można także skonfigurować w celu śledzenia bazy danych Twojej aplikacji. W momencie modyfikacji bazy danych, na przykład poprzez dodanie lub zmianę rekordu, program SENTINEL rozpoznaje tę zmianę i natychmiast uruchamia zadanie drukowania. 

 

Automatyzacja druku etykiet z użyciem programu SENTINEL firmy TEKLYNX pozwala zwiększyć wydajność i wyeliminować odpady z procesu druku etykiet. Usprawnij procesy etykietowania już dziś, zamawiając bezpłatną demonstrację programu SENTINEL, aby dowiedzieć się, jak zautomatyzować druk etykiet. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu SENTINEL do automatyzacji druku etykiet?

Opowiedz nam trochę więcej o swojej firmie, a skontaktujemy się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby w zakresie automatyzacji.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole