Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Jak využít SENTINEL k automatizaci tisku štítků

Pozvedněte značení na vyšší úroveň: Jak využít SENTINEL k automatizaci tisku štítků

Automatizace tisku

 

Pozvedněte své značení na vyšší úroveň pomocí softwaru pro automatizaci tisku štítků SENTINEL od společnosti TEKLYNX. Integrujte SENTINEL se svým obchodním systémem a spouštějte tiskové úlohy přímo ze systému. 

 

Vyžádejte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

 

Zhlédnout video 6.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Pozvedněte své značení na vyšší úroveň pomocí softwaru SENTINEL pro automatizaci celého tiskového procesu. SENTINEL je software pro automatizaci tisku štítků od společnosti TEKLYNX, který se integruje přímo s vaším ERP systémem nebo firemní databází a který spouští tiskové úlohy na základě akcí v těchto systémech. Automatizace tisku štítků z procesu tisku zcela eliminuje manuální kroky a zeštíhlí vaše značení.

 

SENTINEL, přední řešení pro automatizaci tisku společnosti TEKLYNX, umožňuje automaticky tisknout štítky z libovolné firemní aplikace a umožňuje tak rychlejší tisk, úsporu času a efektivnější provoz.

 

Díky softwaru SENTINEL můžete tisk spustit různými způsoby přímo z obchodního systému, jako je ERP nebo WMS. Nemusíte již u každého štítku klikat na „Soubor“, „Otevřít“, „Tisk“. Zde je několik příkladů toho, jak globální výrobci využívají SENTINEL k automatizaci tisku štítků a zvýšení efektivity tohoto procesu.

 

První metodou je automatizace tisku pomocí exportovaného souboru z vašeho obchodního systému. Často zjišťujeme, že naši koncoví uživatelé již mají obchodní systém, který má všechny informace k vytištění štítku – název šablony, množství štítků, které potřebují vytisknout, a všechny relevantní údaje, které je potřeba na štítku vyplnit. Data lze exportovat z obchodního systému ve formě plochého textového souboru. Plochý textový soubor se pak přesune do sledované složky, kde si jej SENTINEL všimne a automaticky spustí tiskovou úlohu. 

 

Dalším způsobem, jakým SENTINEL automatizuje tisk štítků, je monitorování tabulky v databázi. SENTINEL lze také nakonfigurovat tak, aby sledoval databázi vaší aplikace. Když dojde k úpravě databáze, například se přidá nebo změní záznam, SENTINEL tuto změnu rozpozná a okamžitě zahájí tiskovou úlohu. 

 

Zvyšte účinnost a eliminujte z procesu značení plýtvání díky automatizovanému tisku s pomocí SENTINEL od společnosti TEKLYNX. Pozvedněte své značení na vyšší úroveň ještě dnes, vyžádejte si bezplatnou ukázku SENTINELu a zjistěte, jak automatizovat tisk štítků. 

Chcete se o softwaru pro automatizaci tisku štítků SENTINEL dozvědět více?

Řekněte nám něco o vaší společnosti. My se s vámi spojíme a společně prodiskutujeme vaše potřeby automatizace.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole