Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Jak vytvořit RFID štítek v softwaru CODESOFT

Jak vytvořit RFID štítek v softwaru CODESOFT

Snadné kódování štítků RFID

 

Toto video vás provede vytvořením štítku RFID v CODESOFT Enterprise RFID software.

Snadno integrujte tisk štítků a technologii RFID do svého obchodního procesu, čímž zvýšíte efektivitu i kontrolu. CODESOFT poskytuje řešení pro nejpokročilejší projekty značení čárovými kódy a RFID ve vaší organizaci.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Vytváření štítků RFID pomocí CODESOFT Enterprise RFID softwaru je snadné. Dnes se podíváme, jak se to dělá.

 

Prvním krokem při vytváření štítků RFID je ujistit se, že hardware a ovladač, který používáme, podporují technologii RFID. Zde si všimnete, že tlačítko RFID je šedé, takže když půjdu zvolit tiskárnu, můžeme intuitivně říci, že tiskárna PDF není zařízením RFID, ale ZT610. Když ji vyberu a kliknu na OK, všimneme si, že tlačítko ožilo a můžeme ho vybrat. Tento typ tiskárny podporuje značení typu EPC jako součást funkčnosti a technologie tiskárny, jakmile vybereme, že se můžeme dostat ke všem ostatním vlastnostem štítku, jako je velikost, třída, určitá data, která zde vkládáme. Toto je také fáze, kde značení zamkneme stejně jako všechny tyto různé vlastnosti. Prozatím necháme vše ve výchozích hodnotách a já kliknu na OK. To vyvolá data, která mohu do tohoto značení zakódovat. Všimněte si, že zde dole je náhled, který ale nepředstavuje to, kde se značení na štítku nachází. Bez ohledu na to, kde se nachází, i když je to několik centimetrů uprostřed, tiskárna ví, jak ho zakódovat. Toto je pouze vizuální reference; zde bude tento štítek zakódován pomocí RFID.

 

Pokud jde o data, můžeme vybrat z několika různých formátů. Můžeme vybrat data ASCII, hexadecimální data nebo strukturovaný datový tok, který také dnes použijeme pro tento příklad. Mohu zvolit identifikátor SGTIN-96. Jakmile to udělám, okamžitě si všimnete, že všechny různé vlastnosti tohoto konkrétního identifikátoru jsou mi nabídnuty ke kódování. Mohu je upravit, jak potřebuji, takže ponechám záhlaví a filtr ve výchozích hodnotách, ale rozdělení nastavím na 6. Pak můžeme použít další vlastnosti tohoto identifikátoru pro zakódování. Pokud chceme, můžeme zadat předponu společnosti. Mohu zadat všechny tyto hodnoty. Myslím si, že užitečné je propojení s proměnnou, která již na štítku existuje. Takže pokud budete tato data někdy potřebovat změnit, nemusíte jít do vlastností a zadávat je znovu. Místo toho můžeme uživateli umožnit je rychle zadat nebo vytáhnout z databáze. Pro předponu společnosti použiji předponu RFID datového zdroje a pak pro referenci položky použiji RFID. A sériové číslo, které mám, je pole čítače. Jmenuje se sériové číslo RFID.

 

Nyní vidíme, že jsem připraven tyto datové body při tisku zakódovat. Je to tak jednoduché. Klepli jsme na OK a můžeme projít naším běžným tiskovým procesem s našimi uživateli, jako bychom nepoužívali štítky RFID. Můžeme nechat uživatele zadat všechna tato data a při tisku se štítek vytiskne a zakóduje najednou.

Stáhněte si 30denní zkušební verzi našeho softwaru pro značení čárovými kódy CODESOFT a otestujte jej v akci

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole