Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Jak vytvořit RFID štítek v softwaru CODESOFT

Jak vytvořit RFID štítek v softwaru CODESOFT

Kódování RFID tagů je snadné.

 

Prohlédněte si tento video tutoriál, v němž se krok za krokem dozvíte, jak v CODESOFT zakódovat data do RFID tagu a využívat tak pasivní potřeby RFID.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Vytváření RFID štítků pomocí CODESOFT Enterprise RFID je snadné. Pojďme se podívat na to, jak se to dělá.

 

Prvním krokem je při vytváření štítků RFID v softwaru CODESOFT Enterprise RFID volba modelu tiskárny, která podporuje technologii RFID kódování. Bez modelu tiskárny s technologií RFID a nativního ovladače tiskárny TEKLYNX pro tento daný model nebude tato funkce k dispozici. Poté, co jsme zvolili ovladač tiskárny s RFID, vidíme, že je na panelu nástrojů objektů k dispozici tlačítko „RF tag“. Chcete-li přidat RFID tag, jednoduše na toto tlačítko klikněte.

 

V zobrazeném okně s nastavení stránky se štítky jednoduše zvolte typ RFID tagu modelu, který si přejete do štítku přidat. Seznam dostupných modelů je přímo závislý na modelu tiskárny, který jste zvolili. K dispozici budou pouze modely, které tiskárna podporuje. V tomto příkladu zvolím tag modelu EPC. Po výběru modelu tagu vidíme možnosti pro nadefinování aspektů konfigurace, jako je třída, umístění, velikost a některé další specifické informace. Máme dokonce možnost nadefinovat obrázek, který bude použit jako reprezentace umístění značky na návrhu daného štítku. Vyberu grafiku, která vypadá podobně jako typ tagu, který používám. Tak a po dokončení konfigurace značky kliknu na „Ok“ a začnu definovat informace o kódování.

 

Existuje několik způsobů, jakými lze informace kódovat. Můžeme poskytnout informace ASCII, hexadecimální informace nebo zvolit strukturovaný vstup. V tomto příkladu ukážu metodu strukturovaného vstupu. Ve strukturovaném vstupu si můžeme vybírat z běžných možností identifikátorů značky. V tomto příkladu použiji SGTIN-96, který se používá pro 96bitové kódování serializovaných čísel GTIN, jak nabízí GS1. Po výběru identifikátoru se zobrazí konkrétní výzvy pro vyplnění požadovaných informací pro tento typ značky. V tomto příkladu ponechám výchozí hodnoty pro záhlaví a hodnoty filtru, ale zvolím sekci 6 pro distribuci informací do předpony společnosti a referenčních hodnot.

 

Nyní mohu vyplnit informace do zbývajících pobídek. Do těchto pobídek sice mohu zadat pevné informace, já však pro vyplnění proměnlivých informací použiji stávající proměnné. Pro firemní předponu již mám existující proměnnou s názvem „předpona“. Pro odkaz na položku již mám existující proměnnou s názvem „reference“. A nakonec pro sériové číslo již mám existující proměnlivou předponu s názvem „sériové číslo“.

 

Tak a když máme všechny potřebné informace vyplněny, mohu kliknutím na „Ok“ dokončit vytvoření mého RFID tagu. Můj štítek je nyní připraven k tisku a kódování pomocí technologie RFID.

Stáhněte si 30denní zkušební verzi našeho softwaru pro značení čárovými kódy CODESOFT a otestujte jej v akci.

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole