Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Software TEKLYNX pro RFID značení

Možnosti RFID značení

Inteligentní tisk štítků RFID na vyžádání

 

RFID label software

Řada společností vyžaduje používání značení pomocí RFID.

 

Software TEKLYNX pro značení pomocí RFID umožňuje navrhovat štítky s RFID objekty stejně tak, jako byste tvořili štítky s textem, obrázkem nebo dalšími čárovými kódy. Snadno použitelné a flexibilní TEKLYNX funkce RFID také umožňují snadno implementovat pro sběr dat nástroje pro čtení čárových kódů i technologii RFID.

 

TEKLYNX poskytuje plnou podporu softwaru pro značení pomocí RFID v CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL a TEKLYNX CENTRAL..

RFID Label with invisible RFID tag

Hotový RFID štítek navržený v produktu CODESOFT Software pro podnikové značení pomocí RFID Červený kruh znázorňuje, že RFID značení může být neviditelné, je-li vytištěno na inteligentním štítku. Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi ještě dnes!

 

Podpora značení typu RFID

 

CODESOFT Enterprise, SENTINEL a TEKLYNX CENTRAL podporují řadu typů značení dostupných v tiskárnách podporujících RFID od mnoha různých výrobců, včetně normy GS1 EPC (elektonický kód výrobku) Gen2 + ISO 18000-6C (dříve EPC třída 1) I-CODE, Tag-It, My-d, TagSys a Picotag. Klepněte zde a získejte přístup k TEKLYNX Driver Service Pack (DSP), který obsahuje kompletní seznam více než 3000 nativních ovladačů tiskáren.

 

Formáty RFID dat

 

TEKLYNX podporuje většinu formátů pro kódování dat na RFID štítcích, včetně formátů GRAI, DoD, SGLN, GDTI, GIAI, SGTIN GID, GSRN a SGLN a SSCC a také vlastních formátů RFID dat.

 

Jak se používají

 

Štítky RFID lze v reálném světě použít pro řadu účelů, jako například:

 

 

Výhody

 

Používání RFID značek má nekonečné výhody, včetně:

 

 

Zobrazení RFID štítků

RFID label in CODESOFT Enterprise RFID label software

RFID štítek navržený v softwaru CODESOFT Enterprise RFID

 

TEKLYNX umožňuje během navrhování RFID značky zobrazení jejího obrysu na obrazovce. Pro ilustraci je to na obrázku výše zvýrazněno červeným kruhem. Pomáhá to zabránit tomu, aby značka překážela jiným objektům štítku.

 

Přednastavené šablony štítků TEKLYNX obsahují grafiku, která ukazuje obrys, a také umožňuje používat vlastní grafiku.

 

Budoucnost RFID

 

Na rozdíl od obecného přesvědčení není RFID novou technologií. Neustále a rychle se vyvíjí společně s novými aplikacemi a možnostmi.  Jakmile dojde k drobným změnám v normách a RFID značkách, můžete si stáhnout nejnovější service driver pack TEKLYNX pro tiskárny prostřednictvím TEKLYNX DSP na našich webových stránkách.

 

TEKLYNX bude i nadále sledovat veškeré změny či aktualizace norem a postupů souvisejících s RFID a bude aktualizovat software tak, aby měnícím se potřebám vyhověl.

 

Rádi byste se o značení RFID pomocí řešení TEKLYNX dozvěděli více?

 

Stáhněte si zdarma demoverzi softwaru CODESOFT Enterprise RFID a přesvědčte se sami!

 

eBook: Gain Efficiencies with RFID Labeling

Stáhněte si naši bezplatnou eKnihu o RFID značení.

 

TEKLYNX tuto knihu vytvořil zdarma, abyste se mohli dozvědět, jak může využití technologie RFID při značení pomoci zvýšit efektivitu vašeho podnikání. Stáhněte si tuto bezplatnou eKnihu a dozvíte se:

 

 

Stáhněte si náš bezplatný vzdělávací webinář Začlenění RFID do vašeho procesu značení kde se dozvíte více.

 

Podívejte se na toto krátké video o vytvoření RFID štítku v softwaru CODESOFT Enterprise RFID:

 

Jak vytvořit RFID štítek v softwaru CODESOFT