Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Software pro značení RFID od společnosti TEKLYNX

MOŽNOSTI SOFTWARU PRO ZNAČENÍ RFID

Inteligentní pasivní tisk štítků RFID na vyžádání

 

Mnoho společností vyžaduje značení pomocí radiofrekvenční identifikace (RFID) na vyžádání.

 

Značení RFID na vyžádání společnostem umožňuje interně zakódovat štítky RFID a vytvořit tak jedinečnou identitu pro každý štítek. Jedinečná identita štítku může mít např. zakódované unikátní sériové číslo.

 

Software TEKLYNX podporuje pasivní ultra vysokofrekvenční (UHF) štítky RFID a umožňuje navrhovat štítky s objekty RFID stejně, jako by se jednalo o text, obrázky a jiné čárové kódy. Snadno použitelný a flexibilní systém TEKLYNX RFID také umožňuje snadnou implementaci nástrojů pro skenování čárových kódů a technologie RFID pro zachycení dat. TEKLYNX poskytuje pasivní podporu softwaru na vyžádání pro RFID štítky u řešení CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL, a TEKLYNX CENTRAL.

 

Vytvořte vlastní RFID chytrý štítek na vyžádání pomocí bezplatné 30denní zkušební verze CODESOFT

STÁHNOUT ZKUŠEBNÍ VERZI

Jak se RFID používá

TEKLYNX RFID label designed in CODESOFT Enterprise RFID label software

 

Štítky RFID lze v reálném světě použít různými způsoby, například:

 

 

 

Výše vidíte hotový štítek RFID navržený v softwaru CODESOFT Enterprise RFID. Červený kruh znázorňuje, že štítek může být neviditelný, když je vytištěn na chytrém štítku.

 

Výhody RFID

 

Výhody používání RFID štítků jsou nekonečné. Patří mezi ně:

 

 

Podpora typu štítku RFID

 

CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL a TEKLYNX CENTRAL podporují mnoho typů štítků dostupných v tiskárnách podporujících RFID od různých výrobců. Včetně:

 

 

Klikněte zde získejte přístup k TEKLYNX Driver Service Pack (DSP), který obsahuje kompletní seznam TEKLYNX nativních ovladačů pro více než 3000 tiskáren.

 

Podpora formátu dat RFID

 

TEKLYNX podporuje většinu formátů pro kódování dat na štítcích RFID, včetně formátů GRAI, DOD, SGLN, GDTI, GIAI, SGTIN gid, GSRN a SGLN a SSCC a také vlastní formáty dat RFID.

 

Screenshot of an RFID label designed in CODESOFT Enterprise RFID label software

 

Pasivní štítek RFID navržený pomocí softwaru CODESOFT Enterprise RFID se štítkem zvýrazněným červeným kruhem.

 

Chcete se dozvědět více o značení RFID s TEKLYNX? Stáhněte si bezplatnou 30denní zkušební verzi nebo si přečtěte náš článek na blogu, Základy značení RFID: Co to je, jak to funguje a jak ho vytvořit.

 

Stáhnout zkušební verzi

Zdroje pro značení RFID

Video: Jak pomocí CODESOFT vytvořit štítek RFID

Začlenění RFID do vašeho procesu značení

 

Prezentováno společností TEKLYNX

ZÍSKAT ZÁZNAM

Dosáhněte prostřednictvím RFID značení efektivity

STÁHNOUT EKNIHU

Budoucnost RFID

 

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, není RFID novou technologií. Neustále a rychle se vyvíjí s novými aplikacemi a možnostmi. Když v normách a štítcích RFID dochází k drobným změnám, můžete si prostřednictvím TEKLYNX DSP na našich webových stránkách stáhnout nejnovější driver service packs TEKLYNX.

 

Od září 2022 ukládá nadnárodní maloobchodní společnost Walmart všechny svým dodavatelům povinnost mít na zboží v obchodech nové štítky RFID. Všechny společnosti dodávající Walmartu domácí potřeby, sportovní potřeby, hračky a elektroniku budou muset používat značení RFID. Do budoucna je v plánu rozšířit tento požadavku i na další oddělení, aby se dosáhlo lepších výsledků, pokud přinese tato povinnost úspěch. Další velké americké maloobchodní společnosti, včetně Macy 's, Nordstrom, Belk a Dillard' s, také zavedly požadavek na značení RFID u drtivé většiny zboží.

 

Nejenže štítky RFID zlepšují přesnost zásob, ale také maloobchodům a výrobcům umožňují vidět umístění a stav položek v rámci dodavatelského řetězce i v obchodech, a to v reálném čase.

 

CODESOFT vám pomůže vytvořit štítek RFID, který splňuje všechny předpisy a požadavky, včetně nové povinnosti stanovené společností Walmart.

 

Společnost TEKLYNX i nadále sleduje veškeré změny nebo aktualizace norem a postupů v oblasti RFID a bude software aktualizovat tak, aby vyhovoval měnícím se potřebám.

Jste připraveni začít?

TEKLYNX je zde proto, aby vám pomohl s vašimi požadavky na značení RFID. Pro zahájení konverzace vyplňte krátký formulář. Odborník na značení výrobků TEKLYNX se s vámi spojí.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole