Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

TEKLYNX RFID etiket yazılımı

RFID Etiketleme Özellikleri

Talep Üzerine Akıllı Etiket RFID Baskısı

 

RFID label software

Birçok şirket talep üzerine Radio Frequency Identification (RFID) etiketlemesi gerektirir.

 

TEKLYNX RFID etiket yazılımı metin, görüntü ve diğer barkodlarla birlikte RFID nesnelerine sahip etiketleri tasarlamanıza olanak sağlar. Kullanımı kolay ve esnek TEKLYNX RFID özellikleri ayrıca barkod tarama araçları ve RFID teknolojisini verileri almak için kolaylıkla kullanmanıza izin verir.

 

TEKLYNX, tam RFID etiket yazılımı desteğini şu yazılımlarda sağlar: CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL ve TEKLYNX CENTRAL.

RFID Label with invisible RFID tag

Sonlanmış RFID etiketi şu yazılımla tasarlanır: CODESOFT Enterprise RFID etiket yazılımı. Kırmızı daire akıllı bir etikete basıldığında RFID etiketinin görünür olacağını göstermektedir. Ücretsiz denemeyi şimdi indirin!

 

RFID Etiket Tipi Desteği

 

CODESOFT Enterprise, SENTINEL ve TEKLYNX CENTRAL, GS1 Electronic Product Code (EPC) Gen2 standardı + ISO 18000-6C (Önceden EPC Class 1) I-CODE, Tag-It, My-d, TagSys ve Picotag dahil çeşitli üreticilerden gelen RFID özellikli yazıcılarda bulunan birçok etiket tipini desteklemektedir. Şu yazılıma erişmek için buraya tıklayın: TEKLYNX Driver Service Pack (DSP), bu pakette tüm TEKLYNX +3000 yerel yazıcı sürücüleri bulunmaktadır.

 

RFID Veri Formatları

 

TEKLYNX yazılımı, GRAI, DoD, SGLN, GDTI, GIAI, SGTIN GID, GSRN ve SGLN ve SSCC formatları ve ayrıca özel RFID veri formatları dahil RFID etiketlerinde veri şifrelenmesine yönelik birçok formatı desteklemektedir.

 

Nasıl Kullanılır

 

RFID etiketleri şunlar gibi gerçek hayatta çeşitli uygulamalara yönelik kullanılabilir:

 

 

Yararları

 

RFID etiketlerini kullanmanın aşağıdakiler dahil olmak üzere sonsuz yararı vardır:

 

 

RFID Etiket Ekranı

RFID label in CODESOFT Enterprise RFID label software

RFID etiketi, CODESOFT Enterprise RFID etiket yazılımında tasarlanır

 

TEKLYNX, etiketinizi tasarlarken ekranda RFID etiketinin anahatlarını görmenize izin verir. Referans için bu durum yukarıdaki görüntüde kırmızı çember ile vurgulanmıştır. Bu özellik etiketin diğer etiket nesneleriyle engellenmesinin önlenmesine yardımcı olur.

 

TEKLYNX ön ayarlı etiket şablonları anahat görüntüsünü gösteren bir grafik içerir ve özel grafikleri kullanmanıza izin verir.

 

RFID’nin Geleceği

 

Sanılanın aksine RFID yeni bir teknoloji değildir. Yeni uygulamalar ve özelliklerle birlikte sürekli ve hızlıca evrimine devam eder.  RFID standartları ve etiketlerinde küçük değişimler görüldükçe en son TEKLYNX yazıcı sürücüsü servis paketini TEKLYNX DSP ile web sitemizden indirin.

 

TEKLYNX, RFID ile ilgili standartlar ve uygulamalardaki her türlü değişikliği veya güncellemeyi izlemeye devam edecektir veya yazılımını değişen ihtiyaçlara göre güncelleyecektir.

 

TEKLYNX ile RFID etiketlemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz?

 

Ücretsiz CODESOFT Enterprise RFID etiket yazılımı demosu indirin ve kendiniz test edin!

 

eBook: Gain Efficiencies with RFID Labeling

Ücretsiz RFID Etiketleme e-kitabını indirin

 

TEKLYNX, bu ücretsiz e-kitabı işletmenizde verimliliğin arttırılmasına yardımcı olmak için etiketleme işleminde RFID teknolojisinden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olması için oluşturdu. Bu ücretsiz e-kitabını aşağıdakileri öğrenmek için indirin:

 

 

Ücretsiz eğitim web seminerimizi, RFID’nin Etiketleme İşleminize Dahil Edilmesi indirin ve daha fazla bilgi edinin.

 

CODESOFT Enterprise RFID Yazılımında bir RFID etiketi oluşturulması hakkında bu kısa videoyu görüntüleyin:

 

CODESOFT ile bir RFID Etiketinin Oluşturulması