Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Oprogramowanie TEKLYNX do obsługi etykiet RFID

Możliwości etykietowania RFID

Druk inteligentnych etykiet RFID na żądanie

 

RFID label software

Wiele firm wymaga drukowania etykiet w technologii identyfikacji radiowej (RFID) na żądanie.

 

Oprogramowanie TEKLYNX do obsługi etykiet RFID umożliwia projektowanie etykiet z obiektami RFID tak samo, jak w przypadku tekstu, obrazów i innych kodów kreskowych. Łatwe w użyciu i elastyczne funkcje RFID rozwiązań TEKLYNX umożliwiają proste wdrażanie narzędzi do skanowania kodów kreskowych i technologii RFID do przechwytywania danych.

 

TEKLYNX zapewnia pełne wsparcie RFID w oprogramowaniu do etykietowania CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL i TEKLYNX CENTRAL.

RFID Label with invisible RFID tag

Ukończona etykieta RFID zaprojektowana w CODESOFT Enterprise RFID. Czerwony okrąg oznacza, że tag RFID może być niewidoczny podczas drukowania na etykiecie inteligentnej. Pobierz bezpłatną wersję próbną już dzisiaj!

 

Obsługa tagów RFID

 

Rozwiązania CODESOFT Enterprise, SENTINEL i TEKLYNX CENTRAL obsługują wiele rodzajów tagów dostępnych w drukarkach RFID od wielu różnych producentów, w tym GS1 Electronic Product Code (EPC) Gen2 standard + ISO 18000-6C (wcześniej EPC Class 1) I-CODE, Tag-It, My-d, TagSys oraz Picotag. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do pakietu TEKLYNX Driver Service Pack (DSP), który obejmuje pełną listę ponad 3000 natywnych sterowników drukarek TEKLYNX.

 

Formaty danych RFID

 

Rozwiązania TEKLYNX obsługują większość formatów kodowania danych w tagach RFID, w tym GRAI, DoD, SGLN, GDTI, GIAI, SGTIN GID, GSRN, SGLN i SSCC, a także niestandardowe formaty danych RFID.

 

Sposób użycia

 

Tagów RFID można używać w wielu różnych zastosowaniach w świecie rzeczywistym:

 

 

Korzyści

 

Istnieje wiele korzyści związanych ze stosowaniem tagów RFID, w tym:

 

 

Wyświetlanie tagu RFID

RFID label in CODESOFT Enterprise RFID label software

Etykieta RFID zaprojektowana w programie CODESOFT Enterprise RFID

 

Rozwiązania TEKLYNX umożliwiają wyświetlanie zarysu tagu RFID na ekranie podczas projektowania etykiety. Na powyższej ilustracji obszar jest zaznaczony czerwonym kółkiem. W ten sposób można uniknąć zasłonięcia tagu innymi elementami etykiety.

 

Wstępnie skonfigurowane szablony etykiet TEKLYNX obejmują grafiki z zarysem tagu, a także umożliwiają użycie niestandardowych grafik.

 

Przyszłość RFID

 

Wbrew popularnej opinii RFID nie jest nową technologią. Ciągle ewoluuje w szybkim tempie, obejmują nowe zastosowania i możliwości.  W obliczu wprowadzania pomniejszych zmian w standardach i tagach RFID możesz skorzystać z najnowszych pakietów sterowników TEKLYNX Driver Service Pack, korzystając z pakietu TEKLYNX DSP na naszej stronie.

 

Firma TEKLYNX nadal będzie śledzić wszelkie zmiany lub aktualizacje w standardach i praktykach związanych z technologią RFID, a także będzie aktualizować oprogramowanie, aby spełniać zmieniające się potrzeby.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o etykietowaniu RFID z rozwiązaniami TEKLYNX?

 

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną CODESOFT Enterprise RFID i zobacz rozwiązanie w akcji!

 

eBook: Gain Efficiencies with RFID Labeling

Pobierz bezpłatny e-book dotyczący etykietowania RFID

 

Firma TEKLYNX opracowała ten bezpłatny e-book , dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystanie technologii RFID w etykietowaniu może pomóc w zwiększeniu wydajności Twojej firmy. Pobierz bezpłatny e-book, aby poznać następujące kwestie:

 

 

Pobierz nasze bezpłatne, edukacyjne webinarium, Dołączenie technologii RFID do procesu etykietowania, aby dowiedzieć się więcej.

 

Zobacz ten krótki film dotyczący tworzenia etykiet RFID w oprogramowaniu CODESOFT Enterprise RFID:

 

Tworzenie etykiety RFID w programie CODESOFT