Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Oprogramowanie TEKLYNX do tworzenia etykiet RFID

MOŻLIWOŚCI OPROGRAMOWANIA DO TWORZENIA ETYKIET RFID

Druk inteligentnych pasywnych etykiet RFID na żądanie

 

Wiele firm wymaga etykietowania na żądanie z wykorzystaniem technologii identyfikacji radiowej (RFID).

 

Tworzenie etykiet RFID na żądanie umożliwia firmom kodowanie etykiet RFID we własnym zakresie w celu stworzenia unikatowej tożsamości każdego znacznika lub etykiety. Na przykład unikatowa tożsamość dla znacznika miałaby zakodowany unikatowy numer seryjny.

 

Oprogramowanie TEKLYNX obsługuje pasywne etykiety RFID Ultra High Frequency (UHF) i pozwala projektować etykiety, umieszczając na nich obiekty RFID w taki sam sposób jak tekst, obrazy i kody kreskowe. Łatwy w użyciu i elastyczny system TEKLYNX RFID pozwala również na łatwe wdrożenie zarówno narzędzi do skanowania kodów kreskowych, jak i technologii RFID do rejestracji danych. Firma TEKLYNX zapewnia obsługę oprogramowania pasywnych etykiet RFID na żądanie w programie CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL oraz TEKLYNX CENTRAL.

 

Zaprojektuj swoją własną etykietę RFID na żądanie w bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej programu CODESOFT

POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ

Do czego służą etykiety RFID

TEKLYNX RFID label designed in CODESOFT Enterprise RFID label software

 

Znaczniki RFID mogą być wykorzystywane do różnych praktycznych zastosowań takich jak:

 

 

 

Powyżej znajduje się gotowa etykieta RFID zaprojektowana w programie CODESOFT Enterprise RFID. Czerwone kółko ilustruje, że znacznik RFID może być niewidoczny po wydrukowaniu go na inteligentnej etykiecie.

 

Korzyści oferowane przez technologię RFID

 

Istnieją nieskończone korzyści z używania znaczników RFID, w tym:

 

 

Obsługa typów znaczników RFID

 

Programy CODESOFT Enterprise RFID, SENTINEL i TEKLYNX CENTRAL obsługują wiele typów znaczników dostępnych w drukarkach obsługujących RFID różnych producentów. W tym:

 

 

Kliknij tutaj, aby pobrać TEKLYNX Driver Service Pack (DSP), który obejmuje pełną listę ponad 3000 natywnych sterowników drukarek firmy TEKLYNX.

 

Obsługa formatu danych RFID

 

Rozwiązania TEKLYNX obsługują większość formatów kodowania danych na znacznikach RFID, w tym formaty GRAI, DoD, SGLN, GDTI, GIAI, SGTIN GID, GSRN oraz SGLN i SSCC, a także niestandardowe formaty danych RFID.

 

Screenshot of an RFID label designed in CODESOFT Enterprise RFID label software

 

Pasywna etykieta RFID zaprojektowana w programie CODESOFT Enterprise RFID label z znacznikiem zaznaczonym czerwonym kółkiem.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu etykiet RFID za pomocą oprogramowania TEKLYNX? Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną lub przeczytaj nasz wpis na blogu, Podstawowe informacje dotyczące etykiet RFID: Co to jest, jak to działa i jak utworzyć.

 

Pobierz bezpłatną wersję próbną

Zasoby dotyczące tworzenia etykiet RFID

Film: Jak stworzyć etykietę RFID w programie CODESOFT

Dołączenie technologii RFID do procesu etykietowania

 

Przedstawia TEKLYNX

POBIERZ NAGRANIE

Zwiększenie wydajności z etykietowaniem RFID

POBIERZ E-BOOK

Przyszłość technologii RFID

 

Wbrew powszechnej opinii technologia RFID nie jest niczym nowym. Błyskawicznie ewoluuje – jej zastosowania nieustannie rozszerzają się o nowe funkcje i możliwości.  W miarę pojawiania się drobnych zmian w standardach RFID i znacznikach można pobrać najnowsze dodatki Service Pack sterownika do drukarki TEKLYNX za pomocą TEKLYNX DSP na naszej stronie internetowej.

 

Od września 2022 r. międzynarodowa sieć supermarketów Walmart nakazuje wszystkim swoim dostawcom posiadanie nowych znaczników RFID na towarach w sklepach. Wszyscy dostawcy artykułów gospodarstwa domowego, artykułów sportowych, zabawek i elektroniki dla sieci Walmart muszą stosować znaczniki RFID W przyszłości mogą pojawić się plany rozszerzenia wymogu RFID na inne działy w celu uzyskania lepszych wyników, jeśli przyniesie to dobre efekty. Inne duże amerykańskie sieci handlowe takie jak Macy’s, Nordstrom, Belk i Dillard’s również wprowadziły wymóg znakowania RFID dotyczący zdecydowanej większości swoich zapasów.

 

Etykiety RFID nie tylko zwiększają dokładność kontroli zapasów, ale dają obiektom handlowym i producentom możliwość wglądu w czasie rzeczywistym w lokalizacje i stan przedmiotów w łańcuchu dostaw oraz w sklepach.

 

CODESOFT pomaga stworzyć etykietę RFID, która spełnia wszystkie przepisy i wymogi, w tym nowe wymagania sieci Walmart.

 

TEKLYNX nieustannie śledzi wszelkie zmiany lub aktualizacje standardów i praktyk w dziedzinie RFID i będzie aktualizować oprogramowanie, aby sprostać zmieniającym się potrzebom.

Możemy zaczynać?

TEKLYNX z chęcią pomoże Ci w Twoich wymaganiach dotyczących etykietowania RFID. Wypełnij krótki formularz, aby rozpocząć rozmowę. Specjalista firmy TEKLYNX ds. etykiet skontaktuje się z Tobą.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole