Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Jak vytvořit čárový kód GS1 v CODESOFT a LABELVIEW

Jak vytvořit čárový kód GS1 v CODESOFT a LABELVIEW

Splňte normy GS1 pomocí softwaru TEKLYNX.

 

Toto krátké video TekTip vás provede vytvořením čárového kódu GS1 v CODESOFT a LABELVIEW.

 

Díky softwaru TEKLYNX pro navrhování štítků můžete snadno splnit průmyslové normy a normy GS1.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Jak vytvořit čárový kód GS1.

 

Některé společnosti potřebují tvořit čárové kódy GS1, které jsou běžným standardem v dodavatelském řetězci a značení v oblasti zdravotnických prostředků. CODESOFT má skvělého průvodce pro vytváření těchto čárových kódů. Najdete ho v průvodci generování čárového kódu, pokud kliknete na tuto šipku a poté klepnete na tlačítko Průvodce GS1. Nyní klikněte kamkoliv na štítek a umístěte nový čárový kód GS1. Čárové kódy GS1 se skládají z různých prvků, které se nazývají aplikační identifikátory. Dále budeme pokračovat kliknutím na tlačítko Přidat. Hned si všimnete, že existuje celá řada aplikačních identifikátorů, které můžete na GS1 čárových kódech použít. Ty, které budete potřebovat, budou definovány v interních specifikacích pro vytváření čárového kódu. V tomto příkladu použijeme nulu, GTIN, která je běžná v mnoha specifikacích GS1. Naše data GTIN napíšeme staticky zde a níže CODESOFT udělá zbytek tak, že GTIN vloží do specifikace GS1. K vyplnění této proměnné můžeme použít také pole Při tisku v rozbalovací nabídce pod zdrojem dat. Před otevřením tohoto průvodce pak vytvoříte další pole Při tisku. V tomto příkladu použijeme fixní a klikneme na OK, pak ho přidáme do našeho čárového kódu.

 

Budeme pokračovat a přidáme do našeho čárového kódu další identifikátor, aby byl delší. Použijeme datum expirace. Na základě seznamu může být obtížné procházet všechny možné identifikátory. Můžete je tedy vyhledat v horní vyhledávací liště zde, pokud víte, jaké číslo hledáte. Zejména v případě dat se vpravo v CODESOFT nachází proměnná data, kterou můžeme vytvořit, aby za nás datum vyplnila. Bude si tak automaticky data stahovat ze systémových hodin. Teď použijeme statický prvek pro vyplnění našeho čárového kódu. Vypadá to dobře a odpovídá interním specifikacím. Čárový kód se vygeneruje na štítek.

 

Pokud zjistíte, že potřebujete svůj čárový kód GS1 aktualizovat, pokud již například nepotřebujete datum expirace, můžete kliknout pravým tlačítkem myši a přejít do datové struktury GS1, zvýraznit ji a poté odstranit. Nyní náš čárový kód stále odpovídá specifikaci GS1, aniž by bylo nutné vytvářet nový.

Stáhněte si 30denní zkušební verzi našeho softwaru pro značení čárovými kódy CODESOFT a otestujte jej v akci

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole