Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Jak integrovat CODESOFT se SAP HANA

Jak integrovat software CODESOFT se SAP HANA

Integrujte značení se SAP HANA

 

SAP HANA je cloudová databáze používaná ERP systémy a dalšími aplikacemi. Integrace SAP HANA s CODESOFT umožňuje používat na štítcích s čárovými kódy data ze SAP HANA.

 

Upozornění: Tyto pokyny platí také pro LABELVIEW.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS

V tomto videu vám ukážu, jak integrovat pomocí nástroje pro navrhování štítků CODESOFT se SAP HANA, abyste mohli využívat dat ze SAP HANA na štítcích vytvořených v CODESOFT. SAP HANA je oblíbený cloudový zdroj dat využívaný systémy pro plánování podnikových zdrojů SAP a dalšími aplikacemi. Tyto pokyny platí také pro LABELVIEW.

 

Pro začátek jsem ve zkušební verzi SAP HANA vytvořil příklad datového zdroje. Budu pokračovat a zkopíruji tento endpoint, který použiji, až se připojím v CODESOFT. Zde vidíte, že můj příklad běží, a v tomto cloudovém datovém zdroji jsem vytvořil tabulku osob. Všimněte si, že první tři záznamy, které se objevily v černé barvě, jsou již v datovém zdroji a Bob Anderson je aktuálně zelený. To znamená, že jsem to ještě oficiálně neodeslal do datového zdroje.

 

Abychom vytvořili propojení v CODESOFT nebo LABELVIEW, spustíme připojení ODBC. Přidáte jedno a zvolíte zdroj HDB ODBC 32, který můžete nainstalovat v SAP HANA. Zde ho pojmenujete.

 

Můžete mu také dát popisek. Tady se bude hodit ten endpoint, který jsem předtím zkopíroval. Zbavíte se čísla portu a vložíte ho sem. Nejedná se o multitenant databázi, ale podporuje ji a my se připojujeme pomocí SSL. Zde můžeme naše připojení otestovat. Zadáme jméno a heslo, které jsme vytvořili, když jsme vytvářeli cloudovou databázi.

 

A vidíme, že připojení ODBC funguje. Nyní ho tu máme. Až vytvoříte ODBC datový zdroj, můžete ho nechat být a prostě vytvořit na štítku spojení. Rád ale vytvářím spojení mezi OLE a ODBC. Tím usnadním práci všem, kdo potřebují vytisknout štítky.

 

Připojení OLE umožňuje uložit jméno a heslo. Jednoduše tedy vyberu svůj ODBC datový zdroj, který jsem vytvořil, vyplním jméno a heslo, řeknu mu, že chci, aby toto jméno a heslo uložil, otestuji své připojení, pojmenuji ho a pak mohu tyto proměnné informace vyplnit do svého štítku. Zde jednoduše řeknu, že chci vytvořit novou databázi, vyberu OLE připojení, vyberu tabulku osob... a řeknu, že chci použít všechny záznamy. Pak kliknu na tlačítko OK. Nepotřebuji si ukládat dotaz na demo, ale ve výrobní kapacitě určitě můžete... a vyplním informace do šablony štítku.

 

Zde pak můžu procházet dostupné záznamy. Můžu se podívat na výsledky všech dotazů – všimněte si, že máme jen tři záznamy. Pokud se vrátím do naší databáze a uložím záznam Boba Andersona, uvidíte, že jsem ho oficiálně odeslal. A nyní, když v CODESOFT znovu spustím svůj dotaz, budou tato data dostupná, protože ke cloudové databázi SAP HANA máme živé připojení.

 

To je vše pro dnešní TekTip video o tom, jak integrovat software pro navrhování štítků CODESOFT se SAP HANA. Pro více informací navštivte naše webové stránky teklynx.com, nebo naše Centrum podpory na support.teklynx.com. Děkujeme, že jste nám umožnili vám pomoci, abyste mohli lépe využívat čárových kódů. 

Získejte 30denní zkušební verzi našeho softwaru a otestujte jej v akci

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole