Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

FDA Etiketlemesi

Food and Drug Administration (FDA), çeşitli endüstrilerdeki şirketlerin uyması gereken birçok etiketleme standardına ve yönetmeliğine sahiptir. TEKLYNX, FDA etiketleme standartlarıyla uyumlu olmanıza yardımcı olmak için tasarlanan çeşitli barkod etiketleme çözümleri sunar.

 

Bir FDA etiketleme yönetmeliği yeni Besinsel Değer etiketinin paketlenmiş mallar için kullanılmasıdır ve bu yönetmeliğin ABD veya ABD’ye mal ihraç eden üreticiler tarafından kullanılması gerekmektedir. 1 Ocak, 2020 tarihinde yıllık yiyecek satış rakamı 10 milyon ABD dolar’ından daha fazla olan imalatçılar yeni gereksinimlerine uymalıdır. 1 Ocak, 2021 tarihinde yıllık yiyecek satış rakamı 10 milyon ABD dolar’ından daha az olan imalatçılar yeni gereksinimlerine uymalıdır.

 

Başka bir FDA etiketleme yönetmeliği yeni Food Safety Modernization Act (FSMA) İnsani Yiyecek için Önleyici Kontrollere Yönelik Son Yasa’dır, bu yasa tehlikelerin ve risk odaklı önleyici kontrollerin bir analizini içeren bir yiyecek güvenliği sistemini kurmak ve uygulamak için yiyecek üreticilerine gereklidir.

 

Sağlık hizmeti ve eczacılık sektöründeki FDA etiketleme yönetmelikleri Unique Device Identification (UDI) mevzuatını içermektedir, bu mevzuat tedarik zincirinde tıbbi cihazların tanımlanması için kullanılan benzersiz bir sayısal veya alfasayısal koddan oluşan ve bir UDI ile etiketlenerek Amerika Birleşik Devletleri’nden dağıtılan tüm tıbbi cihazlar için gereklidir. FDA 21 CFR Part 11, ürün serileştirme, laboratuvar numune izleme ve tıbbi etiketleme ayrıca önemli standartlardır.

 

TEKLYNX’in FDA etiketleme standartları ve yönetmelikleriyle uyumlu olmanıza yardımcı olması hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki kısa formu doldurun ve sizinle iletişime geçelim.

Temasa geçin

TEKLYNX’in FDA etiketleme standartları ve yönetmelikleriyle uyumlu olmanıza yardımcı olması hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Kısa formu doldurun ve sizinle iletişime geçelim.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan