Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Značení FDA

FDA (Food and Drug Administration – Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) má několik norem a předpisů vztahujících se na značení, které musí společnosti v různých odvětvích dodržovat. Společnost TEKLYNX nabízí celou řadu řešení pro značení čárovými kódy, která vám normy FDA pomohou dodržet.

 

Jedním z předpisů FDA pro značení jsou nové etikety uvádějící výživové údaje balených potravin, které musí používat výrobci v USA nebo výrobci vyvážejícími zboží do USA. Ode dne 1. ledna 2020 musí výrobci s objemem prodeje potravin přesahujícím 10 milionů dolarů ročně splňovat nové požadavky. Ode dne 1. ledna 2021 musí výrobci s objemem prodeje potravin do 10 milionů dolarů ročně splňovat nové požadavky.

 

Dalším nařízením FDA týkajícím se značení je zákon o modernizaci bezpečnosti potravin (FSMA). Závěrečné pravidlo preventivních kontrol potravin určených lidem, které vyžaduje, aby výrobci potravin vytvořili a začali používat bezpečnosti systém, který zahrnuje analýzu rizik a na nich založené preventivní kontroly.

 

Nařízení FDA týkající se značení ve zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu zahrnují Unikátní identifikaci zařízení (UDI),, které vyžaduje, aby všechny zdravotnické prostředky distribuované ve Spojených státech byly označeny pomocí UDI, která sestává z jedinečného číselného nebo alfanumerického kódu, který se používá k identifikaci zdravotnických prostředků v dodavatelském řetězci. FDA 21 CFR část 11, serializace produktů, sledování laboratorních vzorků a značení léků jsou také důležitými normami.

 

Chcete se o tom, jak vám může TEKLYNX pomoci dodržovat normy a předpisy FDA týkající se značení, dozvědět více? Vyplňte krátký, níže uvedený formulář a my se s vámi spojíme.

Kontaktujte nás

Chcete se o tom, jak vám může TEKLYNX pomoci dodržovat normy a předpisy FDA týkající se značení, dozvědět více? Vyplňte tento krátký formulář a my se s vámi spojíme.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole