Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Etykiety FDA

Organizacja Food and Drug Administration (FDA) wydaje kilka standardów etykietowania i przepisów, które dotyczą firm w różnych branżach. Firma TEKLYNX oferuje wiele rozwiązań do etykietowania z kodami kreskowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w spełnianiu wymogów etykietowania FDA.

 

Jednym z przepisów w zakresie etykietowania FDA jest nowa etykieta z wartościami odżywczymi dla żywności pakowanej, której muszą używać producenci w USA lub producenci eksportujący towary do USA. Od 1 stycznia 2020 r. producenci na poziomie rocznej sprzedaży przekraczającej 10 mln USD w branży spożywczej muszą zapewnić zgodność z nowymi wymaganiami. Od 1 stycznia 2021 r. producenci na poziomie rocznej sprzedaży mniejszej niż 10 mln USD w branży spożywczej muszą zapewnić zgodność z nowymi wymaganiami.

 

Kolejnym przepisem w zakresie etykietowania FDA jest ustawa Food Safety Modernization Act (FSMA) Final Rule for Preventive Controls for Human Food, która wymaga od producentów żywności skonfigurowania i wdrożenia systemu bezpieczeństwa żywności obejmującego analizę zagrożeń oraz środki zapobiegawcze oparte na ryzyku.

 

Przepisy FDA w zakresie etykietowania w branży medycznej i farmaceutycznej obejmują standard Unique Device Identification (UDI), który wymaga, aby wszystkie urządzenia medyczne rozprowadzane w USA miały etykiety z identyfikatorem UDI składającym się z unikatowego kodu liczbowego i alfanumerycznego używanego do identyfikowania urządzeń medycznych w łańcuchu dostaw. FDA 21 CFR część 11, serializacja produktów, śledzenie próbek laboratoryjnych oraz etykietowanie leków to również ważne standardy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak firma TEKLYNX może pomóc Ci w zapewnianiu zgodności ze standardami i przepisami FDA dotyczącymi etykietowania? Wypełnij krótki formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak firma TEKLYNX może pomóc Ci w zapewnianiu zgodności ze standardami i przepisami FDA dotyczącymi etykietowania? Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole