Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Bílé knihy

Bílé knihy společnosti TEKLYNX

Vyhovění požadavkům 21 CFR: Jak může LABEL ARCHIVE pomoci zabezpečit váš systém

 

Software pro značení používaný jako součást řešení pro splnění požadavků 21 CFR část 11 by měl vyřešit potřebu řízení změn a uzavřeného systému nejen pro zákazníky na základě FDA, ale také pro účinnost, sledovatelnost a regulaci nákladů v rámci větší zákaznické základny. Konkrétně by software pro značení měl být schopen uchovávat elektronické záznamy, poskytovat kompletní záznamy z auditů, vyžadovat elektronický podpis pro přístup a schvalování a omezovat přístup jednotlivých osob.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

ERP tisková řešení: Alternativy pro integraci tisku štítků

 

Umožněte uživatelům tisknout na stávajících tiskárnách a přitom zavádět nové tiskárny nebo funkce tiskáren, které vyřeší konkrétní potřeby.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

Ovladače tiskáren štítků TEKLYNX: Nekompromisní kvalita – nainstalujte do nás svou důvěru

 

Už máte dost nakupování produktů, které nedosahují kvality, kterou slibují? Všímáte si nesrovnalostí mezi čárovým kódem, který jste vytvořili na obrazovce, a čárovým kódem, který jste vytiskli? Mnoho softwarových aplikací pro značení, které využívají ovladačů tiskáren Windows, tvrdí, že vytváří vysoce kvalitní čárové kódy. Pouze TEKLYNX však může zaručit kvalitu a přesnost vyžadovanou u vašich štítků. Na zakázku vytvořené ovladače tiskáren od společnosti TEKLYNX nabízejí nejvyšší míru přesnosti tisku čárových kódů, které nelze dosáhnout pomocí ovladačů tiskáren Windows.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

Vytváření komplexního štítku pomocí funkce GridField v softwaru CODESOFT

 

CODESOFT nabízí možnost vytvářet pomocí objektu GridField štítky s více stránkami. Tato funkce je užitečná podnikům, které tisknou štítky na případy, vychystávací seznamy, kusovníky nebo objednávky. Aplikace může vygenerovat seznam produktů, které jsou obsaženy v jedné zásilce nebo kontejneru. Seznam může obsahovat více stránek.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

Využití automatizace ActiveX pro přidání funkce tisku štítků CODESOFT do vašich aplikací

 

Pryč jsou dny, kdy bylo nutné napsat kód pro všechny aspekty programu sám – od vzniku ActiveX se od aplikací očekává, že budou flexibilnější a bude možné je více upravovat a rozšiřovat. CODESOFT splnil tento požadavek začleněním technologie ActiveX, která umožňuje integraci s dalšími aplikacemi. Pomocí této technologie ActiveX můžete integrovat funkce CODESOFT do vašich stávajících systémů, aby tyto systémy automaticky vytvářely složité štítky a/nebo aby proces tisku štítků monitorovaly.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

Barevné značení na vyžádání: Jistý způsob, jak snížit náklady

 

Nežijete v černobílém světě, tak proč by měl váš podnik? Zvyšte efektivitu procesů a omezte chyby pomocí dynamického barevného značení a řešení pro navrhování štítků TEKLYNX.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

Nástroje pro tisk štítků ve zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu pro splnění požadavků 21 CFR část 11

 

Software pro navrhování štítků CODESOFT Enterprise nabízí funkce, které pomáhají v procesu dodržování předpisů agentury FDA 21 CFR 11. Tyto funkce lze nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly vašim interním požadavkům a požadavkům FDA, a představují kompatibilní řešení.

PŘEČÍST BÍLOU KNIHU

Hledáte něco jiného?
Vraťte se do knihovny médií a prohlédněte si další typy obsahu.

KNIHOVNA MÉDIÍ