Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Tanıtım Belgeleri

TEKLYNX Tanıtım Belgeleri

21 CFR Uyumluluğu: LABEL ARCHIVE, Sisteminizi Korumanıza Nasıl Yardımcı Olabilir

 

21 CFR Part 11 çözümünün bir parçası olarak kullanılan etiketleme yazılımı yalnızca FDA tabanlı müşteriler için değil ayrıca daha geniş müşteri tabanında verimlilik, izlenebilirlik ve maliyet kontrolüne yönelik kontrolün ve kapalı döngü sisteminin değiştirilmesi ihtiyacı sorunlarına değinmelidir. Özellikle etiketleme yazılımı elektronik kayıtları tutabilmeli, tam denetleme izinleri sağlayabilmeli, erişim ve onaylar için elektronik imzaları gerektirmeli ve kullanıcıların erişimi sınırlayabilmelidir.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

ERP Baskı Çözümleri: Termal Baskının Entegre Edilmesine Yönelik Alternatifler

 

Bu ERP baskı alternatifleri kullanıcının özel uygulama ihtiyaçlarını çözmek için yeni yazıcıların veya yazıcı özelliklerinin uygulanmasıyla aynı anda mevcut yazıcılarda baskı işlemine devam etmesine olanak sağlayacaktır.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

TEKLYNX Etiket Yazıcı Sürücüleri: Kaliteyi Riske Atmayın - Bize Güvenin

 

Vaat edilen kaliteyi sunmayan ürünleri almaktan sıkıldınız mı? Ekranda oluşturduğunuz barkod ile bastığınız barkod arasındaki tutarsızlıkları fark ettiniz mi? Windows yazıcı sürücülerini kullanan birçok etiketleme yazılımı uygulaması yüksek kalite barkod oluşturmayı vaat etmektedir. Ancak yalnızca TEKLYNX basılı etiketlerinde gereken kalite ve doğruluğu garanti edebilir. TEKLYNX’in özel geliştirilen etiket yazıcı sürücüleri barkodların basılması için Windows yazıcı sürücülerinin kullanılmasıyla elde edilemeyen en yüksek doğruluk düzeyini sunmaktadır.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

CODESOFT’ta GridField’i Kullanarak Karmaşık Etiketin Oluşturulması

 

CODESOFT, GridField nesnesi kullanarak birden fazla sayfada etiketlerin oluşturulması kabiliyetini sunmaktadır. Bu fonksiyonellik, çalışmalar, mal toplama listeleri, ürün reçetesi veya satın alma emirlerine etiket basan şirketler için kullanışlıdır. Uygulama tek bir sevkiyatta veya konteynerde bulunan ürünlerin listesini ve birden fazla sayfa olabilecek listeleri üretebilir.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

CODESOFT Etiket Baskısı Fonksiyonelliğini Uygulamalarınıza Eklemek İçin ActiveX Otomasyonunun Kullanılması

 

Gone, kendi kendine bir programın tüm bakış açılarını kapsayacak şekilde kod yazmakla uğraşıyordu — ActiveX’in gelişimden bu yana, uygulamaların daha esnek, değiştirilebilir ve genişletilebilir olması beklenmekteydi. CODESOFT, diğer uygulamalarla entegre olmanıza olanak sağlayan ActiveX teknolojisinden yararlanarak bu talebi karşıladı. Bu ActiveX teknolojisini kullanarak, CODESOFT fonksiyonlarını mevcut sistemlerinize entegre edebilirsiniz ve bu sistemlerin karmaşık etiketlerin oluşturmasını ve/veya etiket baskı işleminin izlemesini sağlayabilirsiniz.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

Talep Üzerine Renkli Etiketleme: Maliyetleri Düşürmenin Etkili Yolu

 

Siyah ve beyaz bir dünyada yaşamıyorsunuz, işletmeniz neden böyle görünsün ki? Dinamik renkli etiketleme ve TEKLYNX etiket tasarımı çözümleri ile işlem verimliliğini arttırın ve hataları azaltın. Tanıtım belgesinde “Talep Üzerine Renkli Etiketleme: Maliyetleri Düşürmenin Etkili Yolu” 30 yıllık AIDC Industry deneyimli çalışanı, Doug Hall renkli etiketin işletme etiketleme işlemine uygulanmasının organizasyonunuzu nasıl çağın ötesine taşıyabileceğini açıklamaktadır.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

21 CFR Part 11 Uyumluluğu için Sağlık Hizmeti ve Eczacılık Etiket Baskısı Araçları

 

CODESOFT Enterprise etiket tasarımı yazılımı FDA’nın 21 CFR 11 uyumluluğu işlemine yardımcı olmak için özellikler sunmaktadır. Bu yazılım özellikleri uyumluluk çözümü sunmak amacıyla dahili gereksinimleri ve ayrıca FDA gereksinimlerini karşılamak için yapılandırılabilir.

TANITIM BELGESİNİ OKUYUN

Başka bir şey mi arıyorsunuz?
Diğer içerik tiplerini görüntülemek için Ortam Kitaplığına geri dönün.

ORTAM KİTAPLIĞI