Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Białe księgi

Białe księgi TEKLYNX

Zgodność 21 CFR: Jak rozwiązanie LABEL ARCHIVE może pomóc w zabezpieczaniu systemu

 

Oprogramowanie do etykietowania używane w ramach przepisów 21 CFR, część 11, powinno spełniać potrzebę kontrolowania zmian oraz pracować w systemie zamkniętej pętli, nie tylko w przypadku klientów FDA, ale też w związku z wydajnością, możliwością śledzenia i kontrolowaniem kosztów dla większej bazy klientów. W szczególności oprogramowanie powinno umożliwiać przechowywanie rekordów elektronicznych, zapewniać kompletne śledzenie inspekcji, wymagać podpisów elektronicznych na potrzeby dostępu i zatwierdzenia, a także ograniczać dostęp dla poszczególnych osób.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Rozwiązania druku ERP: Alternatywy dla integracji druku etykiet

 

Umożliwienie użytkownikom drukowania na istniejących drukarkach przy jednoczesnym wdrażaniu nowych drukarek lub funkcji drukarek w celu rozwiązania konkretnych potrzeb danego zastosowania.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Sterowniki do drukarek etykiet TEKLYNX: Nie idź na kompromisy w zakresie jakości – zaufaj nam

 

Masz już dość kupowania produktów, które nie zapewniają obiecywanej jakości? Zauważasz różnice pomiędzy kodem kreskowym utworzonym na ekranie i tym, który został wydrukowany? Wiele aplikacji do etykietowania korzystających ze sterowników drukarek systemu Windows obiecuje tworzenie kodów kreskowych o wysokiej jakości. Niemniej tylko firma TEKLYNX może zagwarantować jakość i dokładność, której wymagają Twoje etykiety. Niestandardowe sterowniki do drukarek etykiet TEKLYNX zapewniają najwyższą dokładność w zakresie drukowania kodów kreskowych, której nie można osiągnąć przy użyciu sterowników drukarek systemu Windows.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Tworzenie złożonych etykiet przy użyciu funkcji GridField w programie CODESOFT

 

Oprogramowanie CODESOFT oferuje możliwość tworzenia etykiet z wieloma stronami przy użyciu obiektu GridField. Ta funkcja jest użyteczna w firmach, które drukują etykiety dla opakowań zbiorczych, list kompletacji, wykazów materiałów lub zamówień zakupu. Aplikacja może wygenerować listę produktów zawartych w jednej wysyłce lub w jednym pojemniku, a lista ta może obejmować wiele stron.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Użycie technologii automatyzacji ActiveX w celu dodania funkcji druku etykiet CODESOFT do aplikacji

 

Dni samodzielnego pisania kodu we wszystkich kwestiach związanych z programem odeszły w zapomnienie – od czasu wprowadzenia technologii ActiveX aplikacje są bardziej elastyczne oraz łatwiejsze do modyfikowania i rozszerzania. Rozwiązanie CODESOFT spełnia to zapotrzebowanie, wdrażając technologię ActiveX, która umożliwia integrację z innymi aplikacjami. Korzystając z technologii ActiveX, możesz zintegrować funkcje programu CODESOFT z istniejącymi systemami. Dzięki temu będzie można automatycznie tworzyć złożone etykiety i/lub monitorować proces drukowania etykiet w tych systemach.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Kolorowe etykietowanie na żądanie: Pewny sposób na redukcję kosztów

 

Nasz świat nie jest czarno-biały, dlaczego więc miałby taki być świat Twojej firmy? Zwiększ wydajność procesów i zredukuj liczbę błędów dzięki dynamicznie tworzonym etykietom kolorowym i rozwiązaniom do projektowania etykiet firmy TEKLYNX.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Narzędzia związane z drukowaniem etykiet w przemyśle zdrowotnym i farmaceutycznym, które umożliwiają zapewnianie zgodności z przepisami 21 CFR, część 11

 

Oprogramowanie CODESOFT Enterprise do przemysłowego projektowania etykiet zapewnia wsparcie w procesie zapewniania zgodności z przepisami FDA 21 CFR, część 11. Te funkcje oprogramowania można skonfigurować tak, aby spełniać wymagania wewnętrzne, a także wymagania FDA i zapewnić w pełni zgodne rozwiązanie.

PRZECZYTAJ BIAŁĄ KSIĘGĘ

Szukasz czegoś innego?
Wróć do biblioteki multimediów, aby wyświetlić inną zawartość.

BIBLIOTEKA MULTIMEDIÓW