Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Barkod etiketleme hakkında daha fazla bilgi edinin

TÜM BARKOD ETİKETLEMESİNİN ÇEKİRDEĞİ

Herhangi bir etiketleme çözümünün çekirdeği yazılımının kendisidir. Yazılımın kendisi olmadan etiketleme birçok hata olasılığı bünyesinde barındıracak biçimde karmaşık manuel bir işlem olabilir. Birçok farklı sektördeki şirketler etiketlerini verimli ve doğru biçimde tasarlamak ve basmak için barkod etiket yazılımını kullanılır.

 

İŞE YARAYAN BARKOD ETİKETLEMESİ

Muhtemelen şu durumla karşı karşıya kaldınız: olması gerektiği gibi gerçekleştirilemeyen bir etiketin basılması sırasındaki kızgınlığınız. Nerede hata yapıyorsunuz?! Barkod etiketleme yazılımınız yazıcı sürücülerine gömülüdür, etiketler tam olarak bilgisayar ekranında göründükleri gibi basılır.

 

ETİKET BASKISI SSS

TEKLYNX 3.000’den fazla etiket yazıcı sürücüsünü barkod etiketleme ihtiyaçlarınız için en iyi genel kaliteyi sağlamak için geliştirdi.

 

Yazıcı sürücüsü nedir? Yazıcı sürücüsü barkod etiketleme yazılımınız ve yazıcınız arasındaki çevirmendir. Dünya çapındaki geliştirme ekibimiz yazıcı performansını optimize eden yüksek kalitede sürücüleri geliştirmek için yazıcı üreticileriyle yakın çalışmaktadır.

 

Bu ise Kuzey Amerika’nın en büyük plastik boru üreticilerini TEKLYNX şirketiyle etiket baskısı hatalarını %50 oranında azaltması için kullanmasını açıklamaktadır. Örnek çalışmayı okuyun.

 

Gömülü yazıcı sürücülerinin TEKLYNX barkod etiketleme çözümlerindeki yeri:

 

 

Hiçbir barkod etiketleme çözümü daha hızlı baskı yapamaz.

 

TEKLYNX EN İYİ BARKOD ETİKETLEME HİZMETİ VE DESTEĞİNİ SUNAR

Söylediklerimizi inanmadıysanız, son kullanıcılar ve iş ortaklarımızın TEKLYNX Müşteri Desteği ile ilgili ne söylediklerine göz atın:

 

“Bu durum iyi bir ürünü FANTASTİK bir ürüne dönüştüren hizmet seviyesi ile ilgidir.” - David Nicholl, Sovall & Company

 

“Üç soru ve tümü yanıtlandı. Başka bir LABELVIEW lisansını yarın sipariş edeceğiz. Endüstrideki en iyi müşteri hizmeti” - TEKLYNX son kullanıcısı

 

“Karşılaşılan sorunu gerçekten odaklanacak müşteri desteği bulmak çok zordur. Nicole iyi bir dinleyicidir ve sorunumu açıklamayı bitirdikten sonra, çok nazikçe tereddütsüz sorumu yanıtladı” - Byron Calvo, Canada Colors & Chemical, LTD

 

Daha fazla müşteri tanıklığını göz atın buraya tıklayın.

 

İŞLETMENİZLE BİRLİKTE GELİŞEN BARKOD ETİKETLEME ÇÖZÜMLERİ

Küçük bir ofiste çalışmaya başlayan yenilikçi bir şirkete mi sahipsiniz? Belki de küçük bir işletmeye sahipsiniz ya da büyük bir firma ile çalışıyorsunuz. TEKLYNX şu ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olabilir:

 

TEKLYNX barkod etiketleme çözümleri ölçeklenebilir ve sizinle birlikte gelişecektir. Başka yerlerde farklı bir satıcı arama sıkıntısını hiçbir zaman yaşamayacaksınız.

 

Ürünümüzü Product Selector kullanın ve organizasyonunuz için en iyi TEKLYNX barkod etiketleme yazılımını bulun.

 

Şuraya göz atın: Ürün Karşılaştırma Tablosu ve tüm seçenekleri görün.

 

BARKODUN GEÇMİŞİ

Barkod fikri Joe Woodland adlı kişi tarafından ortaya atıldı. Erkek izci kampında Mors alfabesini öğrendi ve küçük marketlerin envanterini kontrol etmesine yardımcı olabilecek şekilde benzer bir şeyi kullanabileceğini düşündü. Joe, 1949 yılının Haziran ayında Miami Sahili’nde otururken, her şey başladı. “Dört parmağımla kumu karıştırırken noktalar ve çizgilerle ilgili bir şeyler düşünüyordum ve bir an da elimi kendime doğru çektim ve dört çizgiyi gördüm. 'İşte bu dedim! Hemen dört çizgiyi düşündüm ve noktalar ile çizgiler yerine geniş ve dar çizgileri kullanabilirdim. O an da daha ilginç bir şeyleri bulma şansını yakaladım.'”, diye açıklıyor Joe, Smithsonian dergisi raportajı.

TEKLYNX Web Günlüğü: Okunabilir Kod

Learn about barcode labeling tips & tricks, best practices, and trends in our blog, The Human Readable

LATEST BLOG POST