Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Získejte více informací o značení čárovými kódy

JÁDRO VEŠKERÉHO ZNAČENÍ ČÁROVÝMI KÓDY

Jádrem každého řešení pro značení čárovými kódy je samotný software. Bez něj by značení bylo chaotický, manuální proces s mnoha příležitostmi udělat chybu. Společnosti v mnoha různých odvětvích používají software pro značení čárovými kódy pro efektivní a přesné navrhování a tisk štítků.

 

ZNAČENÍ ČÁROVÝMI KÓDY, KTERÉ FUNGUJE

Pravděpodobně jste to již zažili: frustrace z tisku štítku, který prostě nevypadá tak, jak by měl. Proč věci nemohou prostě fungovat?! Pokud má váš software pro značení čárovými kódy integrované ovladače tiskárny, štítky se vytisknou přesně tak, jak je vidíte na obrazovce počítače.

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE TISKU ŠTÍTKŮ

TEKLYNX se vyvinula 3 000 nativních ovladačů tiskáren štítků, aby tak poskytla nejlepší celkovou kvalitu pro vaše potřeby související s čárovými kódy.

 

Co je ovladač tiskárny? Ovladač tiskárny je překladačem mezi softwarem pro značení čárovými kódy a vaší tiskárnou. Naše týmy zabývající se vývojem po celém světě úzce spolupracují s výrobci tiskáren na vývoji vysoce kvalitních ovladačů, které výkon tiskáren optimalizují.

 

Z tohoto důvodu jeden z největších výrobců plastových trubek v Severní Americe používal TEKLYNX pro snížení počtu chyb tisku štítků o 50 %. Přečtěte si případovou studii.

 

Integrované ovladače tiskárny v rámci TEKLYNX řešení pro značení čárovými kódy:

 

 

Žádné řešení pro značení čárovými kódů netiskne rychleji.

 

TEKLYNX NABÍZÍ NEJLEPŠÍ SLUŽBY A PODPORU ZNAČENÍ ČÁROVÝMI KÓDY

Přesvědčte se sami a přečtěte si, co o zákaznické podpoře TEKLYNX říkají naši koncoví uživatelé a partneři:

 

„Toto je úroveň služeb, díky níž se dobrý produkt stává FANTASTICKÝM produktem.“ – David Nicholl, Sovall & Company

 

„Tři dotazy a bylo hotovo. Zítra si objednáme další licenci LABELVIEW. Nejlepší zákaznický servis v oboru.“ – koncový uživatel TEKLYNX

 

„Je velmi těžké najít zákaznický servis, který se doopravdy zaměřuje na daný problém. Nicole umí dobře naslouchat a poté, co jsem vysvětlil svůj problém, mi velmi zdvořile a bez váhání na otázku odpověděla.“ – Byron Calvo, Canada Colors & Chemical, LTD

 

Přečtěte si další reference zákazníků zde..

 

ŘEŠENÍ PRO ZNAČENÍ ČÁROVÝMI KÓDY, KTERÉ ROSTE SPOLEČNĚ S VAŠÍM PODNIKÁNÍM

Jste začínající společnost pracující z garáže? Možná vlastníte malý podnik nebo pracujete pro velký podnik. TEKLYNX vám může pomoci, ať už potřebujete:

 

Řešení pro značení čárovými kódy TEKLYNX jsou škálovatelná a porostou s vámi. Už nikdy nebudete muset hledat jiného dodavatele.

 

Použijte Nástroj pro výběr produktu pro nalezení nejlepšího software pro značení čárovými kódy TEKLYNX pro vaši organizaci.

 

Prohlédněte si naši Srovnávací tabulku produktů, v níž naleznete všechny možnosti.

 

HISTORIE ČÁROVÉHO KÓDU

Koncept čárového kódu byl vynalezen mužem jménem Joe Woodland. Ve skautu se naučil Morseův kód a myslel si, že by něco podobného mohl použít k tomu, ​​aby majitelům obchodů s potravinami pomohl se správou inventáře. Zatímco Joe seděl v lednu 1949 v písku na Miami Beach, stalo se to. „Vzpomínám si, že jsem přemýšlel o tečkách a čárkách, když jsem strčil své čtyři prsty do písku a z nějakého důvodu jsem ruku přitáhl k sobě a měl jsem čtyři čárky. Řekl jsem „Jémine! Teď mám čtyři čárky a místo teček a čárek to můžou být široké a úzké čárky. Teď mám větší šanci najít tu zpropadenou věc.“, řekl podle Smithsonova institutu Joe..

Blog TEKLYNX: Člověku čitelný

Learn about barcode labeling tips & tricks, best practices, and trends in our blog, The Human Readable

LATEST BLOG POST