Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Dowiedz się więcej o etykietowaniu z kodami kreskowymi

PODSTAWA ETYKIETOWANIA Z KODAMI KRESKOWYMI

Fundamentem każdego rozwiązania do etykietowania z kodami kreskowymi jest samo oprogramowanie. Bez niego etykietowanie byłoby uciążliwym, ręcznym procesem, w którym istnieje wiele możliwości popełnienia błędów. Firmy w wielu różnych branżach używają oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi, aby wydajnie i dokładnie projektować i drukować etykiety.

 

ETYKIETOWANIE Z KODAMI KRESKOWYMI, KTÓRE DZIAŁA

Prawdopodobnie masz już takie doświadczenie: frustracja związana z wydrukowaniem etykiety, która nie wygląda tak, jak powinna. Dlaczego to po prostu nie zadziała?! Jeśli Twoje oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi ma osadzone sterowniki drukarek, etykiety będą drukowane dokładnie tak, jak widać to na ekranie komputera.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE DRUKOWANIA ETYKIET

Firma TEKLYNX opracowała ponad 3000 natywnych sterowników drukarek do etykiet , aby zapewniać najlepszą ogólną jakość w przypadku etykietowania z kodami kreskowymi.

 

Czym jest sterownik drukarki? Sterownik drukarki to moduł tłumaczący komunikację pomiędzy oprogramowaniem do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i drukarką. Nasze zespoły deweloperskie na całym świecie ściśle współpracują z producentami drukarek, aby opracowywać sterowniki o wysokiej jakości umożliwiające optymalizację wydajności drukarki.

 

Dlatego jeden z największych producentów rur z tworzyw sztucznych w Ameryce Północnej użył rozwiązań TEKLYNX, aby zredukować liczbę błędów drukowania etykiet o 50%. Przeczytaj analizę przypadku.

 

Osadzone sterowniki drukarek w rozwiązaniach TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi:

 

 

Żadne rozwiązanie do druku etykiet nie zapewnia szybszego drukowania.

 

TEKLYNX OFERUJE NAJLEPSZE USŁUGI I WSPARCIE Z ZAKRESU ETYKIETOWANIA Z KODAMI KRESKOWYMI

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Sprawdź, co nasi użytkownicy końcowi i partnerzy mówią o wsparciu dla klientów TEKLYNX:

 

„To ten poziom obsługi, który sprawia, że dobry produkt staje się FANTASTYCZNYM produktem” - David Nicholl, Sovall & company

 

„Trzy pytania i po problemie. Zamawiamy kolejną licencję LABELVIEW już jutro. To najlepsza obsługa klienta w branży” – użytkownik końcowy rozwiązania TEKLYNX

 

„Bardzo trudno jest znaleźć przykłady pracowników obsługi klienta, którzy rzeczywiście skupiają się na konkretnym, bieżącym problemie. Nicole to doskonała słuchaczka. Kiedy tylko wyjaśniłem problem, bardzo kulturalnie odpowiedziała na moje pytanie, bez żadnego wahania” – Byron Calvo, Canada Colors & Chemical, LTD

 

Przeczytaj inne opinie klientów tutaj.

 

ROZWIĄZANIA DO ETYKIETOWANIA Z KODAMI KRESKOWYMI, KTÓRE ROSNĄ Z TWOJĄ FIRMĄ

Czy pracujesz w startupie założonym w garażu? Może masz własną małą firmę albo pracujesz dla dużego przedsiębiorstwa? Firma TEKLYNX może pomóc w następujących kwestiach:

 

Oprogramowanie TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi jest skalowalne i będzie rosnąć wraz z Tobą. Nigdy nie będziesz przechodzić przez kłopoty związane z poszukiwaniem nowych dostawców w różnych miejscach.

 

Użyj narzędzia do wyboru produktów , aby znaleźć najlepsze rozwiązanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX dla swojej organizacji.

 

Sprawdź grafikę z porównaniem produktów , aby zobaczyć wszystkie opcje.

 

HISTORIA KODU KRESKOWEGO

Na pomysł opracowania kodu kreskowego wpadł Joe Woodland. Jako harcerz poznał alfabet Morse’a i pomyślał, że zastosuje podobną zasadę, aby pomóc sprzedawcom w kontrolowaniu stanów magazynowych. Kiedy Joe odpoczywał na piaskach Miami Beach w styczniu 1949 r., nadeszła odpowiednia idea. „Pamiętam, że myślałem o kreskach i kropkach, rysując palcami na piasku. Z jakiegoś powodu przyciągnąłem do siebie rękę i otrzymałem cztery linie. Powiedziałem wtedy «O, kurczę. Mam cztery linie, które mogą być szerokimi i wąskimi liniami – zamiast kropek i kresek. Teraz mam lepszą szansę na znalezienie tego nieuchwytnego rozwiązania»”, powiedział Joe wg Instytutu Smithsona.

Blog TEKLYNX: The Human Readable

Learn about barcode labeling tips & tricks, best practices, and trends in our blog, The Human Readable

LATEST BLOG POST