Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

SOFTWARE PRO TISK ŠTÍTKŮ S ČÁROVÝMI KÓDY

Tiskněte štítky rychle, přesně a efektivně pomocí softwaru TEKLYNX pro tisk čárových kódů.

Zrychlete proces tištění štítků prostřednictvím softwaru TEKLYNX: Jeden z předních výrobců řemeslného sýra v Severní Americe zlepšil svoji účinnost – výsledkem je po implementaci TEKLYNX tisk štítků za pouhé sekundy. Přečtěte si tuto případovou studii..

 

Snižte počet chyb v tisku na minimum: Jeden z největších výrobců plastového potrubí v Severní Americe využívá softwaru TEKLYNX ke snížení počtu chyb při tisku štítků o 50 %. Přečtěte si tuto případovou studii..

 

Automatizujte tiskové procesy: SENTINEL běží hladce na pozadí vašeho systému a umožňuje centrálně tisknout na stovkách tiskáren najednou. Jakmile SENTINEL obdrží data s návrhem štítků, aplikace zbytek vašeho tiskového procesu automatizuje bez nutnosti zásahu člověka. Vyžádat demoverzi.

 

Software pro tisk štítků s čárovými kódy

 

LABEL MATRIX – tisk štítků pomocí průvodce Užiteční průvodci vás provedou připojením se k tiskárnám a databázím a navrhováním dokonalého štítku pro tisk.

STÁHNOUT ZKUŠEBNÍ VERZI

 

LABELVIEW – výkonný tisk štítků Pokročilé možnosti navrhování a přizpůsobitelné tiskové formuláře zefektivňují proces tisku na kterémkoliv z více než 3 000 podporovaných modelů tiskáren.

STÁHNOUT ZKUŠEBNÍ VERZI

 

CODESOFT – tisk štítků na podnikové úrovni Integrace s aplikacemi TEKLYNX Enterprise a systémy ERP přináší efektivitu a kontrolu nad podnikovým tiskovým prostředím.

STÁHNOUT ZKUŠEBNÍ VERZI

 

Často kladené dotazy týkající se tisku štítků

 

Nabízíte WYSIWYG tisk?

Ano, ve společnosti TEKLYNX věříme v poskytování skutečného WYSIWYG tisku, a proto věnujeme potřebný čas a zdroje na vývoj těch nejlepších integrovaných ovladačů pro náš software pro tisk čárových kódů. Integrované ovladače jsou vyvinuty tak, aby spolupracovaly speciálně se softwarovou aplikací pro zajištění WYSIWYG – od návrhu na obrazovce až po vytištěný štítek. Štítky s čárovými kódy můžete tisknout přesně pomocí TEKLYNX ovladačů pro tiskárny.

 

5 vlastností ovladačů TEKLYNX:

  1. WYSIWYG – ovladače TEKLYNX tisknou štítky, které jsou identické s tím, co jste vytvořili na obrazovce.
  2. Instalace – instalace ovladačů TEKLYNX trvá asi 20 vteřin.
  3. Vývoj ovladačů – vyvinuli jsme přes 3000 ovladačů pro řadu výrobců a modelů tiskáren.
  4. Rychlost tisku – naše rychlost tisku je stejná, ne-li rychlejší, než jakákoli jiná aplikace.
  5. Zabezpečení – protože jsou ovladače TEKLYNX integrované, používají nastavení zabezpečení ze samotného softwaru, což vám umožňuje regulovat to, kdo bude mít možnost nastavení měnit.

 

Přečtěte si bílou knihu o integrovaných ovladačích TEKLYNX a hodnotě WYSIWYG.

 

Pomůže mi TEKLYNX splnit požadavky norem pro značení?

Ano, nadále vyvíjíme inovativní aplikace, které podporují iniciativy a předpisy specifické pro dané odvětví.