Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

OPROGRAMOWANIE DO DRUKOWANIA ETYKIET Z KODAMI KRESKOWYMI

Drukuj etykiety szybko, dokładnie i wydajnie przy użyciu oprogramowania do druku kodów kreskowych TEKLYNX.

Przyspiesz proces drukowania etykiet z rozwiązaniami TEKLYNX: Jeden z wiodących producentów serów w Ameryce Północnej zwiększył swoją wydajność, osiągając czas wydruku etykiety na poziomie kilku sekund po wdrożeniu rozwiązania TEKLYNX. Przeczytaj tę analizę przypadku.

 

Zredukuj liczbę błędów związanych z drukowaniem: Jeden z największych producentów rur z tworzyw sztucznych w Ameryce Północnej użył rozwiązania TEKLYNX, aby zredukować liczbę błędów drukowania etykiet o 50%. Przeczytaj tę analizę przypadku.

 

Zautomatyzuj proces drukowania: SENTINEL działa bezproblemowo w tle systemu i zapewnia możliwość centralnego drukowania na setkach drukarek – w jednym momencie. Kiedy dane projektu etykiet zostaną odebrane przez program SENTINEL, aplikacja zautomatyzuje resztę procesu drukowania, bez potrzeby interwencji ze strony człowieka. Poproś o wersję demonstracyjną.

 

Oprogramowanie do drukowania etykiet z kodami kreskowymi

 

LABEL MATRIX – drukowanie etykiet oparte na kreatorze. Pomocne kreatory wspierają użytkowników od łączenia drukarek z bazami danych po projektowanie idealnych etykiet do drukowania.

POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ

 

LABELVIEW – zaawansowane drukowanie etykiet. Zaawansowane możliwości projektowania i konfigurowalne formularze drukowania upraszczają proces drukowania na dowolnym z ponad 3000 obsługiwanych modeli drukarek.

POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ

 

CODESOFT – drukowanie etykiet na poziomie przedsiębiorstwa. Integracja z aplikacjami TEKLYNX Enterprise i systemami ERP zapewnia wydajność i kontrolę nad przemysłowymi środowiskami druku.

POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ

 

Często zadawane pytania dotyczące drukowania etykiet

 

Czy oferujecie drukowanie WYSIWYG?

Tak, w firmie TEKLYNX wierzymy w dostarczanie prawdziwego druku WYSIWYG, dlatego poświęcamy niezbędny czas i zasoby, aby opracowywać najlepsze osadzone sterowniki dla naszych programów do drukowania kodów kreskowych. Osadzone sterowniki są opracowywane pod kątem pracy z konkretną aplikacją, aby zapewniać drukowanie WYSIWYG – od projektu na ekranie po wydrukowaną etykietę. Możesz drukować dokładne etykiety kodów kreskowych przy użyciu osadzonych sterowników drukarek TEKLYNX.

 

5 faktów o sterownikach TEKLYNX:

  1. WYSIWYG – sterowniki TEKLYNX zapewniają drukowanie etykiet, które są identyczne z projektem widocznym na ekranie
  2. Instalacja – instalacja sterowników TEKLYNX zajmuje około 20 sekund
  3. Rozwój sterowników –opracowaliśmy ponad 3000 sterowników dla szerokiej gamy modeli drukarek od różnych producentów
  4. Prędkość drukowania – nasza prędkość drukowania jest tak samo duża, a nawet większa niż w przypadku dowolnej innej aplikacji do etykietowania
  5. Zabezpieczenia – ponieważ sterowniki TEKLYNX są osadzone, używają ustawień zabezpieczeń z oprogramowania, co umożliwia kontrolowanie osób, które będą mieć możliwość zmiany ustawień

 

Przeczytaj oficjalny dokument dotyczący osadzonych sterowników TEKLYNX i wartości zapewnianej przez druk WYSIWYG.

 

Czy firma TEKLYNX pomoże mi spełniać wymagania standardów etykietowania?

Tak, ciągle rozwijamy innowacyjne aplikacje, które wspierają realizację branżowych przepisów i inicjatyw.