Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

BARKOD ETİKET BASKI YAZILIMI

Etiketlerinizi, TEKLYNX barkod baskı yazılımı ile daha hızlı, doğru ve verimli şekilde basın.

Etiket baskı işlemini TEKLYNX ile hızlandırın: Kuzey Amerika’nın küçük esnaf peynir üreticilerinde biri verimliliğini arttırdı ve TEKLYNX uygulamasından sonra birkaç saniyede etiket baskısı yapabiliyordu. Bu örnek çalışmayı okuyun.

 

Etiketleme hatalarını azaltın: Kuzey Amerika’nın en büyük plastik boru üreticilerinden biri etiket baskısı hatalarını %50 oranında azaltmak için TEKLYNX yazılımlarını kullanır. Bu örnek çalışmayı okuyun.

 

Baskı işleminizi otomatik hale getirin: SENTINEL sisteminiz arka planında sorunsuz şekilde çalışır ve aynı anda yüzlerce yazıcıyla merkezi olarak baskı yapmanıza imkan sağlar. Etiket tasarımı verileri SENTINEL tarafından alındığında, insan elinin değmesine gereksinim olmadan uygulama baskı işleminin geri kalanını otomatik hale getirir. Demo talep edin.

 

Barkod etiket baskı yazılımı

 

LABEL MATRIX – Sihirbaz odaklı etiket baskısı. Yardımcı sihirbazlar yazıcılara ve veritabanlarına bağlanmanız ve baskıya gönderilecek mükemmel etiketler tasarlamanız sırasında size kılavuzluk eder.

DENEME İNDİRİN

 

LABELVIEW – Güçlü etiket baskısı. Gelişmiş tasarım özellikleri ve özelleştirebilir baskı formları 3.000’den fazla desteklenen yazıcı modelinden herhangi birinde baskı işlemini kolaylaştırmaktadır.

DENEME İNDİRİN

 

CODESOFT – İşletme düzeyi etiket baskısı. TEKLYNX İşletme uygulamaları ve ERP sistemleriyle entegrasyon işletme baskı ortamlarının verimliliğini ve kontrolünü sağlar.

DENEME İNDİRİN

 

Etiket baskısı SSS

 

WYSIWYG baskısı sunuyor musunuz?

Evet, TEKLYNX’de gerçek WYSIWYG baskısının sunulmasına önem veriyoruz, öyle ki barkod baskı yazılımımız için en iyi gömülü sürücüleri geliştirmek için gerekli zamanı ve kaynakları ayırıyoruz. Gömülü sürücüler ekran tasarımından basılan etikete kadar WYSIWYG konseptinden emin olmak amacıyla yazılım uygulamasıyla birlikte özellikle çalışması için geliştirildi. TEKLYNX gömülü yazıcı sürücülerini kullanarak doğru barkod etiketleri basabilirsiniz.

 

TEKLYNX sürücüleri hakkındaki 5 gerçek:

  1. WYSIWYG – TEKLYNX sürücüleri ekranda oluşturulan ile aynı etiketleri basar
  2. Kurulum – TEKLYNX sürücülerinin kurulması yalnızca 20 saniye sürer
  3. Sürücü geliştirme – Bir dizi yazıcı üreticisi ve modeli için 3.000’den fazla sürücü geliştirdik
  4. Baskı hızı – Baskı hızımız diğer etiketleme uygulamalarından yeterince hızlıdır
  5. Güvenlik – TEKLYNX sürücülerini gömülü olması nedeniyle, sürücüler sizin ayarları değiştirmeye kimin yetkili olacağını belirlemenize izin veren yazılımın kendi bünyesindeki güvenlik ayarlarını kullanırlar

 

TEKLYNX gömülü sürücüleri ve WYSIWYG konseptinin değer hakkındaki tanıtım belgesini okuyun.

 

TEKLYNX, etiketleme standartlarıyla uyumlu olmama yardımcı olacak mı?

Evet, endüstriye özel girişimleri ve yönetmelikler destekleyen yenilikçi uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz.