Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Software pro generování čárových kódů

Barcode generator wizardGenerujte čárové kódy snadno pomocí generátoru čárových kódů TEKLYNX

STÁHNĚTE SI BEZPLATNOU ZKUŠEBNÍ VERZI

 

Pokud potřebujete vygenerovat čárový kód na vaši produktovou etiketu, přepravní štítek, štítek do regálu nebo jakýkoli jiný typ štítku, díky generátoru čárových kódů je vytváření přesných čárových kódů snadné a efektivní. Generátor čárových kódů TEKLYNX obsahuje více než 100 symbolik čárových kódů. Typ, který potřebujete, v něm tedy určitě najdete. Průvodce generátorem čárových kódů, který je součástí softwaru TEKLYNX, vás procesem vytváření čárových kódů provede a zajistí, aby byl váš výsledný produkt přesný.

 

Objekty čárových kódů lze naplnit pevnými daty, které se zadávají v průvodci. Nebo, potřebujete-li několik různých čárových kódů, zvolte zdroj proměnných dat, jako je například pole „Čítače“, „Datum“ nebo „Při tisku“.

 

Podívejte se na toto krátké video, v němž se dozvíte, jak pomocí softwaru pro generování čárových kódů generovat čárové kódy:

 

Jak vygenerovat čárový kód

 

Specialized barcode generator wizards

A co generování složitých čárových kódů, jako jsou GS1, HIBC a Maxicode?

 

Díky generátoru čárových kódů TEKLYNX a jeho k tomu určených průvodců je generování čárových kódů GS1, HIBCC a Maxicode jednoduché i u těchto speciálních čárových kódů.

 

 

Průvodce generátorem GS1 čárových kódů byl v LABELVIEW a CODESOFT 2019 aktualizován. Díky tomu je teď vytváření a upravovaní čárových kódů GS1 snadnější než kdy předtím.

 

GS1 barcode generator wizard

 

2D barcode generator wizard

Mohu generovat 2D čárové kódy?

 

Ano! V generátoru čárových kódů TEKLYNX je k dispozici několik symbolik pro 2D čárové kódy, a to včetně QR kódů, Data Matrix a Maxicode. 2D čárové kódy lze generovat stejným způsobem jako 1D čárové kódy. 2D čárové kódy jsou ideální v případě, že potřebujete kódovat velké množství dat, protože na malém prostoru pojmou tisíce znaků.

 

Generátor čárových kódů TEKLYNX umí vytvářet dokonce i složené čárové kódy, které obsahují 1D i 2D prvky. Běžným složeným čárovým kódem je například rozšířený GS1 DataBar. Tato symbolika, spolu s mnoha dalšími složenými symbolikami, je v generátoru čárových kódů TEKLYNX k dispozici.

 

Jaké jsou výhody použití softwaru pro generování čárových kódů?

 

U některých online generátorů čárových kódů můžete v jednu chvíli generovat pouze jeden čárový kód s pevnými daty. Poté musíte každý čárový kód uložit a importovat do tiskového programu. Generátor čárových kódů nabízí mnohem více, než je pouhé generování.

 

 

Stáhnout software pro generování čárových kódů

 

Sami si vyzkoušejte software pro generování štítků TEKLYNX. Získejte 30denní zkušební verzi CODESOFT a začněte generovat čárové kódy! Pokud máte mezitím nějaké dotazy, kontaktujte prosím TEKLYNX ve vaší oblasti.

 

STÁHNĚTE SI BEZPLATNOU ZKUŠEBNÍ VERZI

Vyzkoušejte software pro generování čárových kódů CODESOFT zdarma po dobu 30 dní

Pokud máte mezitím nějaké dotazy, kontaktujte TEKLYNX ve vaší oblasti.

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole