Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Oprogramowanie do generowania kodów kreskowych

Barcode generator wizardŁatwe generowanie kodów kreskowych za pomocą oprogramowania do generowania kodów kreskowych TEKLYNX

POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ

 

Jeśli musisz wygenerować kod kreskowy dla etykiety produktu, etykiety wysyłkowej, etykiety półkowej lub dowolnego innego typu etykiety, oprogramowanie do generowania kodów kreskowych powoduje, że tworzenie dokładnych kodów kreskowych jest łatwe i wydajne. Oprogramowanie do generowania kodów kreskowych TEKLYNX zawiera ponad 100 definicji symboliki kodów kreskowych, więc na pewno znajdzie się tu dokładnie ten, potrzebny typ kodu kreskowego. Kreator generatora kodów kreskowych w oprogramowaniu TEKLYNX przeprowadza użytkownika przez proces tworzenia kodów kreskowych, upewniając się, że produkt końcowy jest dokładny.

 

Obiekty kodu kreskowego mogą zawierać stałe dane, które można wprowadzić w kreatorze. Jeśli jednak potrzebne jest kilka różnych kodów kreskowych, można wybrać zmienne źródło danych, takie jak pole licznik, data lub data druku.

 

Obejrzyj ten krótki film na temat generowania kodu kreskowego za pomocą oprogramowania do generowania kodów kreskowych:

 

Jak wygenerować kod kreskowy

 

Specialized barcode generator wizards

A co z generowaniem złożonych kodów kreskowych, takich jak GS1, HIBC i Maxicode?

 

Oprogramowanie do generowania kodów kreskowych TEKLYNX powoduje, że generowanie kodów kreskowych GS1, HIBCC i Maxicode staje się proste z kreatorami dedykowanymi tym wyspecjalizowanym kodom kreskowym.

 

 

Kreator generowania kodów kreskowych GS1 został zaktualizowany w LABELVIEW i CODESOFT 2019, dzięki czemu tworzenie i edycja kodów kreskowych GS1 są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

GS1 barcode generator wizard

 

2D barcode generator wizard

Czy można samodzielnie generować kody kreskowe 2D?

 

Tak! W oprogramowaniu do generowania kodów kreskowych TEKLYNX dostępnych jest kilka opisów symboli kodów kreskowych 2D, w tym kodu QR, macierzy danych i Maxicode. Kody kreskowe 2D można generować tak samo jak kody kreskowe 1D. Kody kreskowe 2D są idealne, gdy konieczne jest kodowanie wielu danych, ponieważ mogą pomieścić tysiące znaków w małej przestrzeni.

 

Oprogramowanie do generowania kodów kreskowych TEKLYNX może nawet tworzyć złożone kody kreskowe, które zawierają zarówno element kodów kreskowych 1D, jak i 2D. Typowym złożonym kodem kreskowym jest rozszerzony kod kreskowy Databar GS1 (GS1 DataBar Expanded). Symbolika ta, wraz z wieloma innymi złożonymi symbolikami kodów kreskowych, jest dostępna w oprogramowaniu do generowania kodów kreskowych TEKLYNX.

 

Jakie są zalety korzystania z oprogramowania do generowania kodów kreskowych?

 

Dzięki generatorom kodów kreskowych online można wygenerować tylko jeden kod kreskowy na raz ze stałymi danymi. Następnie należy zapisać każdy kod kreskowy i zaimportować go do programu do drukowania. Oprogramowanie do generowania kodów kreskowych oferuje znacznie więcej niż zwykłe generowanie kodów kreskowych.

 

 

Pobierz oprogramowanie do generowania kodów kreskowych

 

Samodzielnie wypróbuj oprogramowanie do generowania kodów kreskowych TEKLYNX. Uzyskaj bezpłatny, 30-dniowy okres próbny oprogramowania CODESOFT i zacznij generować kody kreskowe! W razie pytań w trakcie pracy skontaktuj się z TEKLYNX w Twoim regionie.

 

POBIERZ DARMOWĄ WERSJĘ PRÓBNĄ

Wypróbuj oprogramowanie do generowania kodów kreskowych CODESOFT za darmo przez 30 dni

W razie pytań w trakcie pracy skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

UWAGA: Wersja próbna nie będzie pobrana natychmiast po przesłaniu formularza. Link do pliku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole