Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Barkod Oluşturucu Yazılımı

Barcode generator wizardTEKLYNX barkod oluşturucu yazılımı ile barkodları kolaylıkla oluşturun

Ürün etiketiniz, sevkiyat etiketiniz, raf etiketiniz veya diğer başka tipte bir etiketiniz için bir barkod oluşturmanız gerekirse barkod oluşturucu yazılımı doğru barkodları kolay ve verimli şekilde oluşturur. TEKLYNX barkod oluşturucu yazılımı 100’den fazla barkod sembolü içerir böylece ihtiyacınız olan barkod tipini bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. TEKLYNX yazılımı içindeki barkod oluşturucu sihirbazı son ürününüzün doğru olmasını sağlayacak şekilde barkod oluşturma işlemini size tanıtmaktadır.

 

Barkod nesneleri sihirbaza girilen sabit veriler ile çoğaltılabilir. Veya birden farklı barkoda ihtiyacınız varsa Sayaç, Tarih veya Baskı Zaman alanı gibi değişken bir veri kaynağı seçin.

 

Şu kısa videoyu izleyin: barkod oluşturucu yazılımı kullanarak bir barkodun nasıl oluşturulacağı:

 

Bir Barkodu Oluşturma

 

Specialized barcode generator wizards

GS1, HIBC ve Maxicode gibi karmaşık barkodların oluşturulması hakkında neler biliyorsunuz?

 

TEKLYNX barkod oluşturucu yazılımı, GS1, HIBCC ve Maxicode barkodlarının oluşturulmasını atanan sihirbazlar ile bu özelleştirilmiş barkodlar için basitleştirir.

 

 

GS1 barkod oluşturucu sihirbazı LABELVIEW 2019 ve CODESOFT 2019 yazılımlarında güncellendi, böylece GS1 barkodlarının oluşturulması ve düzenlenmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

GS1 barcode generator wizard

 

2D barcode generator wizard

2D barkodları üretebilir miyim?

 

Evet! Birkaç 2D barkod sembolü QR kodu, Data Matrix, ve Maxicode dahil TEKLYNX barkod oluşturucu yazılımında mevcuttur. 2D barkodlar 1D barkodlar gibi üretilebilir. 2D barkodlar çok fazla veriyi şifrelemeniz gerektiğinde idealdir, çünkü küçük bir alanda binlerce karakteri tutabilirler.

 

TEKLYNX barkod oluşturucu yazılımı 1D ve 2D barkod elemanlarını içeren komposit barkodlar bile üretebilir. Çok görülen komposit barkod GS1 DataBar Expand barkodudur. Bir çok diğer komposit semboloji ile birlikte bu semboloji TEKLYNX barkod oluşturucu yazılımında mevcuttur.

 

Barkod oluşturucu yazılımının kullanılmasının yararları nelerdir?

 

Bazı çevrimiçi barkod oluşturucularıyla, yalnızca sabit verilerle aynı anda bir barkod oluşturabilirsiniz. Daha sonra her barkodu kaydetmeniz ve bir baskı programına içe aktarmanız gerekir. Barkod oluşturucu yazılımı basit barkod oluşturmadan daha fazlasını sunar.

 

 

Barkod oluşturucu yazılımını indirin

 

TEKLYNX barkod oluşturucu yazılımını kendiniz deneyin. Şunu edinin: ücretsiz 30 günlük CODESOFT ve barkodları oluşturmaya başlayın! İşlem sırasında sorunuz olursa, bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

 

ÜCRETSİZ DENEMEYİ İNDİRİN

CODESOFT barkod oluşturucu yazılımını 30 gün ücretsiz deneyin

İşlem sırasında sorunuz olursa, bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

NOT: Deneme dosyası formu gönderdikten sonra hemen indirilmeyecektir. Bir indirme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Eşleşmiyor
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan