Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX International obnovuje strategické partnerství s předními poskytovateli ERP – Oracle® a SAP®

Datum: 15/10/2019 / Kategorie: Tiskové zprávy, Novinky ze společnosti, Ostatní

 

Nový software pro RFID značení a značení čárovými kódy u výrobců po celém světě dále optimalizuje kvalitu značení a rychlost tisku

 

 

TEKLYNX International, světový lídr v oblasti softwarových řešeních pro značení čárovými kódy a RFID, dnes oznámil obnovení svých dlouhodobých partnerství s předními poskytovateli ERP, společnostmi Oracle a SAP, aby tak podpořil podniková prostředí značení příští generace. Obnovená partnerství společnosti TEKLYNX pomohou v pokračující snaze pomáhat společnostem po celém světě lépe využívat čárových kódů.

 

„Naším posláním je pomáhat společnostem fungovat lépe, a to tak, že kombinujeme na zákazníka zaměřená řešení pro značení čárovými kódy a RFID s nejlepší podporou dostupnou v tomto odvětví,“ vysvětluje travis Wayne, produktový manažer TEKLYNX International. „Partnerství s předními poskytovateli ERP, Oracle a SAP, včetně možnosti integrace s příslušnými cloudovými řešeními, je jedním ze způsobů, jakými usilujeme o to, aby byli koncoví uživatelé a jejich pracovní procesy úspěšné.“

 

TEKLYNX CENTRAL, přední podnikové řešení pro značení, poskytuje společnostem s komplexními požadavky na značení kompletní řešení pro navrhování, schvalování, tisk štítků a vykazování. TEKLYNX CENTRAL se s cílem zvýšení efektivity provozu snadno integruje s ERP systémy Oracle a SAP, včetně Oracle Cloud a cloudové platformy SAP. Umožňuje tak společnostem do štítků integrovat data a automatizovat jejich tisk. Společnosti, jako je Owens Corning a Eaton Corporation, dnes úspěšně integrují podniková řešení pro správu štítků TEKLYNX s Oracle nebo SAP a vytvářejí tak vysoce efektivní a přesná prostředí značení.  


Obnovená partnerství se společnostmi Oracle a SAP přicházejí v roce 2019 brzy po uvedení produktu společnosti TEKLYNX  a spuštění globální kampaně „Barcode Better“. Nová identita značky a nové webové stránky společně s globální reklamní kampaní představují dlouhodobou filozofii zaměření na zákazníka a jedinečný pohled na čárové kódy. Díky firemní kultuře zaměřené na uspokojení zákazníka si společnost TEKLYNX získala pozici předního hráče na trhu. Společnosti si totiž vybírají partnery, u nichž mají důvěru, že s nimi budou po celou dobu a při každém kroku.

Oracle Gold PartnerSAP Partner Open Ecosystem

 

 

Zpět na novinky