Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX International uvádí na trh softwarová řešení pro značení pomocí čárových kódů navržená tak, aby výrobcům pomáhala zvyšovat účinnost, přesnost a automatizaci označování.

Integrovaná řešení pro dodavatelské řetězce podporují značení od návrhu až po tisk, výrobcům zjednodušují dodržování předpisů a zvyšují automatizaci tisku štítků.

Datum: 18/06/2019 / Kategorie: Novinky o produktech, Tiskové zprávy

 

Společnost TEKLYNX International, přední světový poskytovatel softwarových řešení pro značení pomocí čárových kódů a RFID, dnes oznámila uvedení novinek pro rok 2019 na trh – LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT, SENTINEL a LABEL ARCHIVE. TEKLYNX softwarová řešení pro značení pomocí čárových kódů, nabízející koncovým uživatelům v roce 2019 širokou škálu vylepšení, jsou navržena tak, aby výrobcům všech velikostí zlepšovala účinnost, přesnost a automatizaci značení. 

 

TEKLYNX je v odvětví softwaru čárových kódů a RFID znám svou kulturou zaměřující se na zákazníka. Informace od zákazníků jsou nadále pohonem vývoje produktů, protože TEKLYNX po celém světě pomáhá výrobcům z různých odvětví značit čárovými kódy lépe. Nedávný průzkum společnosti TEKLYNX ukázal, že drtivé procento koncových uživatelů softwaru pro značení čárovými kódy chce procesy značení zlepšit. 

 

 

„Čárové kódy jsou kriticky důležité pro celý dodavatelský řetězec. Výrobci totiž usilují o vyhovění požadavkům na bezpečnost výrobků, vstřícnost vůči zákazníkům a pružnost dodavatelského řetězce,“ uvádí Thierry Mauger, prezident společnosti TEKLYNX International. „Řešení TEKLYNX 2019 jsou navržena tak, aby napomáhala v klíčových činnostech souvisejících s čárovými kódy, protože výrobcům pomáhají tisknout štítky rychleji, eliminovat opakující se manuální kroky a zabraňovat chybám ve značení.“

 

Softwarová řešení pro značení pomocí čárových kódů TEKLYNX 2019 jsou navržena tak, aby výrobcům pomáhala splňovat cíle související se značením prostřednictvím nových funkcí, jako jsou: aktualizovaný průvodce GS1, vylepšený design formulářů pro automatizovaný tisk a odstranění chyb, nová funkce pro navrhování štítků, šifrování TLS 1.2 pro lepší zabezpečení, kompatibilita se systémem Windows Server 2019 a další. Stáhněte si bezplatnou, 30denní zkušební verzi LABEL MATRIX, LABELVIEW či CODESOFT nebo si vyžádejte demoverzi. SENTINEL či LABEL ARCHIVE na teklynx.com.

 

Podívejte se na video TEKLYNX 2019 Solutions, kde se dozvíte více.

 

Produkty TEKLYNX 2019 jsou zde!

Zpět na novinky