Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX International wprowadza oprogramowanie do etykietowania z kodami kreskowymi w wersji 2019, które zostało zaprojektowane tak, aby pomagać producentom w zakresie wydajności, dokładności i automatyzacji etykietowania

Zintegrowane rozwiązania łańcucha dostaw wspierają etykietowanie od projektu po wydruk, upraszają zapewnianie zgodności z przepisami dotyczącymi etykietowania i zwiększają możliwości automatyzacji druku etykiet dla producentów

Data: 18/06/2019 / Kategoria: Wiadomości o produktach, Artykuły prasowe

 

TEKLYNX International, globalny lider w zakresie oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi i RFID, ogłasza wprowadzenie produktów LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT, SENTINEL i LABEL ARCHIVE w wersjach na 2019 rok. Wspierane przez szeroką gamę usprawnień dla użytkowników końcowych rozwiązania do etykietowania TEKLYNX 2019 zostały opracowane tak, aby pomagać producentom wszystkich rozmiarów w zwiększaniu wydajności, dokładności i automatyzacji procesu etykietowania. 

 

Firma TEKLYNX jest znana ze swojej kultury skoncentrowanej na kliencie w branży oprogramowania do obsługi kodów kreskowych i etykiet RFID. Informacje zwrotne od klientów nadal napędzają rozwój produktów, a firma TEKLYNX pomaga producentom we wszystkich branżach na całym świecie w jeszcze lepszym etykietowaniu. Ostatnio przeprowadzona etykieta firmy TEKLYNX wskazała, że przytłaczająca większość użytkowników końcowych oprogramowania do etykietowania chce poprawić operacje związane z etykietowaniem. 

 

 

„Kody kreskowe mają krytyczne znaczenie w łańcuchu dostaw. Producenci starają się spełnić wymagania w zakresie bezpieczeństwa produktu, szybkości reakcji na zapytania klientów i elastyczności łańcucha dostaw”, mówi Thierry Mauger, prezes TEKLYNX International. „Rozwiązania TEKLYNX 2019 zostały opracowane tak, aby wspierać kluczowe działania stojące za kodem kreskowym i pomagać producentom w szybszym drukowaniu etykiet, eliminowaniu powtarzalnych kroków wykonywanych ręcznie oraz redukowaniu błędów związanych z etykietowaniem”.

 

Oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2019 zostało zaprojektowane tak, aby pomagać producentom w spełnianiu celów w zakresie etykietowania przy użyciu nowych funkcji: zaktualizowanego kreatora GS1, poprawionych funkcji projektowania formularzy wspierającej automatyczne drukowanie i redukującej liczbę błędów, nowej funkcji projektowania etykiet, szyfrowania TLS 1.2 zwiększającego bezpieczeństwo, zgodności z systemem Windows Server 2019 i wielu innych. Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną oprogramowania LABEL MATRIX, LABELVIEW lub CODESOFT albo poproś o wersję demonstracyjną oprogramowania SENTINEL lub LABEL ARCHIVE na stronie teklynx.com.

 

Zobacz film Rozwiązania TEKLYNX 2019, aby dowiedzieć się więcej.

 

Produkty TEKLYNX 2019 są już dostępne!

Wróć do wiadomości