Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX International odnawia partnerstwo strategiczne z wiodącymi dostawcami ERP Oracle® i SAP®

Data: 15/10/2019 / Kategoria: Artykuły prasowe, Aktualności firmowe, Inne

 

Nowe oprogramowanie do etykietowania RFID i kodów kreskowych jeszcze bardziej optymalizuje jakość etykiet i szybkość drukowania dla producentów na całym świecie

 

 

TEKLYNX International, światowy lider w dziedzinie oprogramowania do etykietowania RFID, ogłosił dziś odnowienie swojego długoletniego partnerstwa z wiodącymi dostawcami ERP Oracle i SAP w celu wspierania środowisk etykietowania przedsiębiorstw nowej generacji. Odnowione partnerstwo wspiera ciągłe wysiłki TEKLYNX mające na celu pomoc firmom na całym świecie w ulepszeniu kodów kreskowych.

 

„Naszą misją jest usprawnienie pracy firm poprzez połączenie skoncentrowanych na kliencie rozwiązań w dziedzinie kodów kreskowych i RFID z najlepszym wsparciem w branży” - wyjaśnia Travis Wayne, międzynarodowy menedżer ds. produktów TEKLYNX. „Współpraca z wiodącymi dostawcami ERP Oracle i SAP, w tym możliwość integracji z ich odpowiednimi rozwiązaniami w chmurze, to jeden ze sposobów, w jaki działamy na rzecz powodzenia użytkowników końcowych i ich przepływu pracy w łańcuchu dostaw.”

 

Wiodące rozwiązanie w zakresie etykietowania dla przedsiębiorstw TEKLYNX CENTRAL zapewnia kompleksowe rozwiązanie w zakresie projektowania, zatwierdzania, drukowania i raportowania etykiet dla firm o złożonych wymaganiach dotyczących etykietowania. TEKLYNX CENTRAL łatwo się integruje z systemami ERP Oracle i SAP, w tym Oracle Cloud i SAP Cloud Platform w celu zwiększenia wydajności operacyjnej, ponieważ umożliwia firmom integrację danych w projektowaniu etykiet i umożliwia automatyzację druku. Obecnie firmy, takie jak Owens Corning i Eaton Corporation, z powodzeniem integrują rozwiązania zarządzania etykietami firmowymi TEKLYNX z Oracle lub SAP w celu tworzenia wysoce wydajnych, dokładnych środowisk etykietowania.  


Odnowione partnerstwo z Oracle i SAP nastąpiło zaraz po wydaniu produktów TEKLYNX na rok 2019 oraz uruchomieniu globalnej kampanii brandingowej „Barcode Better”. Zbiegło się również z odświeżoną tożsamością marki i nowozaprojektowaną stroną internetową, nowa globalna kampania brandingowa prezentuje długoletnią filozofię firmy skoncentrowaną na kliencie i unikalną perspektywę dotyczącą kodów kreskowych. Kultura pierwszeństwa dla obsługi klienta sprawiła, że TEKLYNX zyskała wiodącą pozycję na rynku, ponieważ klienci wybierają partnerów, którym mogą zaufać, że będą z nimi na każdym kroku.

Oracle Gold PartnerSAP Partner Open Ecosystem

 

 

Wróć do wiadomości