Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: TEKLYNX CENTRAL 5.0 Piyasaya Sürüldü

TEKLYNX CENTRAL 5.0 Piyasaya Sürüldü

TEKLYNX CENTRAL 5.0 piyasaya sürüldü!

 

TEKLYNX CENTRAL 5.0 dünya çapında üreticiler için sonraki nesil dijital etiketleme dönüşümünü destekleyen heyecan verici geliştirmeleri içermektedir. Bu videoda TEKLYNX CENTRAL 5.0 yazılımındaki anahtar geliştirmelerden altısı verilmektedir.

 

Bugün TEKLYNX CENTRAL 5.0 demosu talep edin ve daha iyi bir gelecek için daha güçlü bir bugünü deneyimleyin!

 
 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

TEKLYNX CENTRAL 5.0 piyasaya sürüldü. İşletme etiket yönetimi yazılımı tüm büyüklüklerdeki üreticilere sonraki nesil dijital etiketleme dönüşümünü desteklemek için etiket tasarımı, güvenlik ve izlenebilirlik ve baskı otomasyonunu içeren merkezi bir çözüm sunar.

 

Güvenilirlik, kararlılık ve kullanım kolaylığı etiketleme ortamınız daha güçlü hale getirmek için TEKLYNX CENTRAL yazılımında yapılan altı anahtar geliştirmenin çekirdeğini oluşturmaktadır.

 

İlk geliştirme daha önceden kurulmuş diğer veritabanları algılarken mevcut yapıları oluşturma, değiştirme ve yeniden organize etme kabiliyetinin otomatik olarak kontrol edilmesiyle arka uç veritabanlarının kurulmasını, taşınmasını ve bakımının yapılmasını kolaylaştırır. Güncelleme işlemi mevcut CENTRAL uygulamanızla bağlantılı olarak yükseltme veya kurulumla bile kolay hale getirilmektedir.

 

TEKLYNX CENTRAL 5.0 baskı arayüzü ayrıca gittiğiniz her yerde yanınızdadır. Android ve iOS mobil uygulaması değerleri girmenize, etiketleri geri göndermenize ve baskı yapmanıza izin verir.

 

Şimdi orijinal baskı verilerini değiştirmeksizin gerçek etiket yeniden baskını yapabiliriz bu nedenle orijinal son kullanma tarihi, paketleme tarihi, sayaçlar ve diğer önemli bilgileri yeniden basabilirsiniz.

 

TEKLYNX CENTRAL 5.0 kurulumumuz artık şirketinizin birden fazla etiket baskısı iş akışını barındıran çoklu mantık odaklı baskı arayüzlerini çalıştırmanıza izin verir. Bu ek esneklik, etiketleri ürün kimliği, iş sırası numarası veya işletme mantığının gerektirdiği diğer girişlere göre aramak için farklı baskı mantıklarının uyumlu bir şekilde çalışmasına izin verir.

 

Bu yeni panel özelliği sizin, en aktif baskı kullanıcıları, en yoğun yazıcıları ve genelde en çok etiketlenen ürünleri tanımlayarak daha iyi işletme kararları almanıza olanak sağlar.

 

Yeni üst veri özelliği sistem tarafından üretilen üst veri veya kullanıcı tarafından üretilen etiketlere göre şablonlarınızı ön filtrelemenize olanak sağlayarak zamandan ve etiket depolama alanından tasarruf ettirir. Bu özellik daima yeni bir şablon oluşturulması ihtiyacını ortadan kaldırarak ihtiyacınız olan özelliklere göre etiketleri hızlıca bulmanıza izin vermektedir.

 

Web sitemizi ziyaret edin ve TEKLYNX CENTRAL 5 demosu talep edin  ve daha iyi bir gelecek için daha güçlü bir bugünü deneyimleyin!

TEKLYNX CENTRAL ürününün şirketinizde neleri değiştirebileceğini öğrenin. Bir tanıtım talep edin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan