Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX uvádí na trh TEKLYNX CENTRAL 7.0, vylepšený podnikový systém pro správu štítků

Thierry Mauger Prezident TEKLYNX International

„TEKLYNX CENTRAL 7.0 pomáhá společnostem zjednodušovat tisk štítků v celém dodavatelském řetězci a snáze se přizpůsobovat změnám.“

Datum: 07/03/2023 / Kategorie: Novinky o produktech, Tiskové zprávy

 

Podnikové řešení značení zvyšuje provozní efektivitu a zjednodušuje procesy tisku štítků

 

Společnost TEKLYNX International, známá po celém světě softwarovými řešeními pro značení čárovými kódy a špičkovou zákaznickou podporou, dnes oznámila uvedení vylepšeného podnikového systému správy štítků TEKLYNX CENTRAL 7.0. Toto řešení je navrženo tak, aby optimalizovalo a standardizovalo značení, a umožňuje společnostem řídit navrhování, schvalování, automatizaci tisku štítků a reportování napříč celým podnikem a všemi dodavateli z jediného místa.

 

TEKLYNX CENTRAL je standardní softwarové řešení navržené tak, aby splňovalo komplexní požadavky na značení, integrovalo se s lokálními i cloudovými ERP systémy a maximálně zjednodušilo procesy tiskovým uživatelům. Jeho tiskové rozhraní v prohlížeči s přístupem přes zabezpečené přihlašovací údaje eliminuje potřebu instalací na jednotlivých pracovních stanicích a umožňuje tisk štítků na vyžádání odkudkoli na světě.

 

TEKLYNX CENTRAL 7.0 nabízí vzrušující nové funkce, které společnostem pomáhají zvyšovat provozní efektivitu a zjednodušovat procesy tisku štítků. Mezi tyto nové funkce patří:

 

 

„Jsme nadšeni, že můžeme na trh uvést vylepšení, která TEKLYNX CENTRAL 7.0 nabízí, a jsme hrdí na neustálé zlepšování našich softwarových řešení na základě potřeb zákazníků, průmyslových norem a pokročilých technologií,“ říká Thierry Mauger, prezident společnosti TEKLYNX International. „TEKLYNX CENTRAL 7.0 pomáhá společnostem zjednodušovat tisk štítků v celém dodavatelském řetězci a snáze se přizpůsobovat změnám.“

 

Vyžádejte si demoverzi TEKLYNX CENTRAL 7.0 a zjistěte, jak může správa podnikových štítků prospět vašemu podnikání.

 

TEKLYNX CENTRAL 7.0: Vytvořen pro optimalizaci a standardizaci značení

 

O TEKLYNX INTERNATIONAL

 

TEKLYNX International pomáhá dodavatelským řetězcům fungovat lépe. Více než 750 000 firem ve více než 170 zemích dnes důvěřuje integrovaným produktům pro navrhování štítků s čárovými a RFID kódy od společnosti TEKLYNX a také lidem, kteří za těmito řešeními stojí. Jejich procesy značení čárovými kódy jsou tak efektivní, přesné, bezpečné a v souladu s požadavky jejich odvětví. Se svými více než třiceti lety zkušeností je TEKLYNX světovým lídrem díky spolehlivému softwaru a vynikající zákaznické podpoře. Více informací o tom, jak komunita TEKLYNX pomáhá společnostem napříč různými odvětvími po celém světě, naleznete na teklynx.com nebo zavolejte na pobočku TEKLYNX ve vaší oblasti. Barcode Better™ s TEKLYNX.

Zpět na novinky