Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX wprowadza TEKLYNX CENTRAL 7.0, ulepszony system zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw

Thierry Mauger Prezes TEKLYNX International

„TEKLYNX CENTRAL 7.0 pomaga firmom uprościć drukowanie etykiet w całym łańcuchu dostaw i ułatwia dostosowanie się do zmian.”

Data: 07/03/2023 / Kategoria: Wiadomości o produktach, Artykuły prasowe

 

Kompleksowe rozwiązanie do tworzenia etykiet dla przedsiębiorstw zwiększa wydajność operacyjną i usprawnia procesy druku etykiet

 

TEKLYNX International, znana na całym świecie ze swoich rozwiązań w zakresie oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi oraz wiodącej obsługi klienta, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie ulepszonego systemu zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw TEKLYNX CENTRAL 7.0. Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o optymalizacji i standaryzacji etykiet oraz umożliwia firmom zarządzanie projektowaniem, zatwierdzaniem, automatyzacją druku oraz tworzeniem raportów dotyczących etykiet w całej firmie, a także u dostawców – z jednej lokalizacji.

 

TEKLYNX CENTRAL to gotowe rozwiązanie w zakresie oprogramowania, które spełnia złożone wymagania dotyczące etykietowania i umożliwia integrację z systemami ERP lokalnie lub w chmurze, aby maksymalnie ułatwić pracę użytkownikom odpowiedzialnym za drukowanie. Interfejs drukowania w przeglądarce z dostępem poprzez bezpieczne logowanie użytkowników eliminuje potrzebę instalacji indywidualnych stacji roboczych i umożliwia drukowanie etykiet na żądanie z dowolnego miejsca na świecie.

 

TEKLYNX CENTRAL 7.0 oferuje doskonałe nowe funkcje, które pomagają firmom zwiększyć wydajność operacyjną i usprawnić procesy drukowania etykiet. Nowe funkcje obejmują:

 

 

„Niezmiernie się cieszymy z wprowadzenia ulepszeń oferowanych w programie TEKLYNX CENTRAL 7.0 oraz jesteśmy dumni z ciągłego ulepszania naszych rozwiązań oprogramowania w oparciu o potrzeby klientów, standardy branżowe i rozwój technologii” – mówi Thierry Mauger, prezes TEKLYNX International. „TEKLYNX CENTRAL 7.0 pomaga firmom uprościć drukowanie etykiet w całym łańcuchu dostaw i ułatwia dostosowanie się do zmian.”

 

Poproś o wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL 7.0, aby zobaczyć, jakie korzyści zarządzanie etykietami dla przedsiębiorstw może przynieść Twojej firmie.

 

TEKLYNX CENTRAL 7.0: Stworzone w celu optymalizacji i standaryzacji etykiet

 

INFORMACJE O FIRMIE TEKLYNX INTERNATIONAL

 

TEKLYNX International pomaga zwiększyć skuteczność łańcuchów dostaw. Zintegrowane produkty firmy TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz tworzący je inżynierowie cieszą się zaufaniem ponad 750 000 firm z ponad 170 krajów, ponieważ dzięki nim operacje znakowania kodami kreskowymi stają się wydajne, dokładne, bezpieczne oraz zgodne z wymaganiami branżowymi. Firma TEKLYNX jest światowym liderem z ponad 30-letnim doświadczeniem dzięki niezawodności oprogramowania oraz najwyższej klasie obsługi klienta. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak społeczność TEKLYNX wspiera firmy z różnych branż na całym świecie, odwiedź stronę teklynx.com lub skontaktuj się telefonicznie z firmą TEKLYNX w Twoim regionie. Barcode Better™ z TEKLYNX.

Wróć do wiadomości